Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Eylül 2020 – 20 Eylül 2020)

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, Mars gezegeni burcunuz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak, böylece kendi arzularınızı anlamaya başlayabilirsiniz. Mars’ın yönetimi altında kendinize bakabileceksiniz. Bu yüzden kendinizi tanımak, meditasyon yapmak ve rahatlamak için kesinlikle bu haftayı kullanmalısınız.

İçsel benliğinize odaklanırsanız, bu hafta sizi daha büyük mutluluk ve dengeye getirecek gerçek arzularınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

14 Eylül – 20 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Aşk: Önümüzdeki dönemde partnerinizle ilişkinizi koparmaya dikkat edin. Sözlerinizi düşünün ve gereksiz tartışmalara girmeyin Bekarların duygusal yaşamları ile ilgili olarak, önümüzdeki dönem yeni fırsatlara ve sosyal içermeye ait olacaktır.

Sağlık: Daha uzun yürüyüşleri keşfedin. Bu sadece fiziksel durumunuzu iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda size daha iyi bir zihinsel esenlik sağlayacaktır.

İş ve Para: Mali durum istikrara kavuşacaktır. Seçenekleriniz sınırlı olmayacak ve önümüzdeki dönemde yönetimden birini etkileyebileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status