Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınız öncelikli gündeminiz olacak. Bu hafta, samimi, romantik veya evlilik ilişkinizi dengelemek için zamanınızı ve enerjinizi daha çok kullanırsınız. Şimdi sevdiklerinizi şaşırtmanın farklı yollarını arayabilirsiniz. Onlara sürpriz yapmak isteyebilir, hediyeler alabilirsiniz. Bu hafta yeni insanlar ile tanışarak yeni sosyal çevreler edinebilirsiniz. Bu hafta, daha önce hiç görmediğiniz ya da başka bir şehirde yaşayan bir kadın ile yaptığınız bir görüşme veya toplantı için bir telefon görüşmesi sizi şaşırtacak. Ne yazık ki, bu hafta Akrep burçları hoş olmayan bir haberle ya da akrabalarınızdaki bir kişiyle ilgili bir olayla baş başa çıkmasına neden olabilir. Herhangi biriniz boşanmaya ya da ayrılmaya karar verdiyseniz, bu kararda değişim olasılığı çok azdır.

Akrep burcu bu hafta başka bir şehirden veya ülkeden size teslim edilecek herhangi bir şeyi veya ürünü sipariş ederseniz dikkatli olun. İnternetten alım satım, başka bir yerde bulunan malların veya mülklerin satışı yoluyla alımlar daha fazla dikkat gerektirecektir. 35 yaşın üzerindeki kadınlar beklenmedik bir şekilde fikirlerini veya planlarından vazgeçecekler.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar sabrınız ve dikkatiniz güçlü hırsınızı ve başarılı olmanız için tutkunuzu kullanabilirsiniz. Ne kadar sürecek olursa olsun, yapabileceğiniz en iyisini yapmaya kararlı olacaksınız. Güçlü iş ahlakınız ve güvenilirliğiniz nedeniyle üstlerin saygı ve hayranlığını kazanacaksınız. Aile ve arkadaşlar sizi güvenlik ve dertleşme için arayabilirler. Daha genç veya daha zayıf insanlara bir akıl hocası veya koruyucusu olarak davranabilirsiniz.

Cumadan pazara aşk hayatınız beklenmedik bir değişime veya sorunlara maruz kalabilir. Söz vermeniz gerektiren konular kişisel bağımsızlık ihtiyacından kaynaklanabilir. Ayrıca heyecan için artan ihtiyaç, ilişkilerde bazı kararsızlık ve belirsizliklere neden olabilir. Daha fazla ilgi ve alaka bekleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status