Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içi sorunlar gündemde olabilir. Bu hafta bir hane iç problemi ya da özel bir arabadaki bir sorunu ya da sahip olduğunuz bir mülk ile ilgili anlaşmazlığı çözmek zorunda kalacaksınız. Benim tavsiyem, arkadaşlarının yardımına pek güvenmeyin. Çünkü onların fikirlerinin sonucu seni memnun etmeyecek. Bu hoş olmayan bir çatışmaya neden olabilir ve ilişkinizi etkileyebilir. Bu hafta herhangi bir özel kazanç beklentiniz gerçekleşmeyecek. Muhtemelen gerçek olmayan umutlarınız var, gerçekleşmesi zor vaatler vermekten kaçının. Genel olarak, mali işlerinizde bu hafta daha ihtiyatlı olmanız ve hatalardan veya hile yapmaktan kaçınmanız gerekir. Bu hafta boyunca, isteğinizi yerine getirmeye zorlanacak veya bir dilek dile getirmeyecek bir kız ya da genç bir kadınla olan ilişkinize dikkat edin.

Akrep burcu bu hafta Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcu altında doğan bir insanla bir çeşit ayrılık yaşayacaksınız. Bu olayın nedenleri farklı olabilir. Bunlar arasında bir meslektaşı bırakmak, komşulardan uzaklaşmak, başka bir şehre ya da ülkeye arkadaş ya da akrabalardan ve diğerlerinden ayrılmak sayılabilir. Aldığınız bir şeyden memnun olduğunuzda, başka biri üzgün olacak ya da mutsuz olacak. Masraf yapmanızı istemeyen biri olabilir.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Kırıcı veya kaba olmadan doğrudan ve iddialı olabilirsiniz. Eğer utangaç bir insan iseniz, bu sizin çekici yanınız ile temas kurmak ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Kasım 2018

Cumadan Pazar gününe kadar sevgi, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu, rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve aldatıcı ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Bu hafta, çekilişiniz ve güzelliğiniz hakiki, dürüst aşkı çekeceğinden, buluşmak için mükemmel bir zaman. Aşk hayatında romantik sürprizler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status