Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle işyerinizde veya profesyonel temaslar, toplantılar ve görüşmeler yaptığınız yerlerde ilginç aşk deneyimleri yaşayacaksınız. Bekar olan kişiler iş hayatında biri ile flört edebilir. Yeni tanışacakları birinden çok etkilenebilir ya da platonik bir aşk yaşayabilirler. Ama zaten çalıştığınız yerde romantik bir ilişkiniz varsa, bu hafta ilişkiniz diğer insanlarla aranızın açılmasına yol açabilir. Bu ilişki başkalarını rahatsız edebilir.

Bu hafta, dostane bir ilişki veya genel iş çıkarları olan insanlarla finansal ilişkileriniz olacak. Para ihtiyacı olan akrep burçları dostlarından yardım talebinde bulunabilirler. Dostlarınız maddi konularda size destek verebilirler ve kötü gün dostlarınızı öğrenebilirsiniz. İş hayatında sakin kalmalı ve hafta boyunca duygularınıza yenik düşmeden sorumluluklarınızı aksatmamaya özen göstermelisiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Hafta genelinde arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız sizin için endişe duyduğunuz finansal konularda size yardımcı olabilirler. Belki yatırımlarınız hakkında da çevrenizden fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aileniz de maddi konularda sizin yanınızda olacaklar.

Hafta boyunca, çocuklarla veya akrabalarınızla ilgili hoş ve hoş olmayan olaylar olacaktır. İşiniz çocuklarla ilgili ise sorunlar ortaya çıkacaktır. İş hayatında sorumluluklarınıza çok dikkat etmeye özen gösterin. Evli olanlar çocuklarının eğitimleri ile ilgili de sorunlarla karşılaşabilirler.

Bu hafta kiralama için mülkün satışı veya kiralanması ile ilgili sözleşmeler için uygun bir hafta olacaktır. Mal mülk alım satımı için de şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Başkalarının meraklarının veya entrikalarının bir parçası olmamaya dikkat edin.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, yapılan harcamalara dikkat edin ve sizi yanlış yönlendirmeye çalışan insanlardan sakının. Akrep erkekleri başarılı fırsatlar ve şanslardan yararlanabilecekleri başarılı bir hafta geçirecekler. Akrep kadınları tanıdıkları bir kadın hakkında hoş olmayan haberler alacaklar.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status