Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, işinizde bir değişiklik, yeni aktivite veya yer değiştirme ile ilgili bir olay yaşayacaksınız. Ağustos ayında yeni etkinliklerden beklentilerinizi ve ruh halinizi dolduracak etkinlikler nedeniyle bu hafta sizin için ilginç olacak. Bazıları için hazırlıklar bu hafta başlayabilir.

Bu yedi gün boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin bir yolunu arayacak ve bulacaksınız. Verdiğiniz veya aldığınız dikkat ve cömertlik sayesinde başarı elde edeceksiniz.

Bu hafta arkadaşlar, komşular veya iş arkadaşları hakkında kısa endişeler yaşayacaksınız.

Hafta boyunca, dikkatiniz bir kadının kişisel hayatıyla ilgili bir etkinliğe odaklanacaktır: bir arkadaş veya akraba. Farklı yaşam durumları ile ilgili olabilir: seyahat, yer değiştirme, anavatana dönüş, vb.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu 

Akrep burcu bu hafta boyunca bir çocuk veya gençle ilgili bir toplantı olasılığı olacak, ancak bunun nedeni çok farklı olacak.

Arkadaşlarınızla dışarıda daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bazılarınız gelecekteki bir ev veya ev değişikliğini düşüneceksiniz.

Hafta sonu, nişan veya düğünle ilgili haberleri getirir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Akrep kadınları hafta boyunca sözlerini dikkatlice düşünmelidir, çünkü birisine kolayca rahatsız olabilir veya zarar verebilirsiniz.

Akrep erkekleri kişisel gelişim için önemli bir süreye sahip olacaklar ve bu da karar vermede daha fazla sorumluluk gerektirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status