Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta olabildiğince fazla sorumluluklarınızı yerine getirmeye başlayarak ve biriken işleri bitirmeye çalışarak haftaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü zamanınızı ve enerjinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Hafta başından itibaren daha üretken hissedeceksiniz ve ne kadar çok iş yaparsanız, o kadar çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü, yöneticiniz Pluto, Merkür ile aynı hizada oluyor. Bu sebeple yeni fikirlere odaklanabilir ve daha ilgi çekici olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki insanlarla daha fazla ilişki kurabilirsiniz.  Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla biraz ayrı kalmanın iyi olmasını tercih edebilirsiniz. Cuma günü Mars, para alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda daha fazla enerjiye sahip olabilir ve mali fırsatları takip edebilirsiniz. Yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Ek gelir sağlanabilir. Hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği artırabilir ve daha güvende hissedebilirsiniz. Başkalarını bu hafta etkileme yönünde şanslısınız. Hafta sonu, bir konunun özüne gidebilir, kişisel gelişim ve dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günü Çarşamba olacak. Bu hafta akrabalarınızdaki veya meslektaşlarınızdaki bir kadının rahatsız edici ve kısır doğası nedeniyle sabrınız test edilecek. Yaşamındaki sıkıntıları şu an artık dayanılmaz hale getirecek, negatif ve yıkıcı eylemler olabilir. Bu hafta endişeler para ile ilgili olabilir veya planlanmamış bütçe harcamaları yapabilirsiniz. Bazı borçların ödenmesi birikimleri azaltabilir.

Hafta içi kişisel bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca bir genç kadının başarısı ile ilgili bir olaya sevinebilirsiniz. Hoş bir ortamda aile ya da dostça buluşmalar söz konusu olabilir. Bu yedi gün boyunca, aile ve aile ilişkileri ile daha meşgul olacaksınız. Ancak bu görüşmeler hem keyifli hem de can sıkıcı olabilir. Birçoğu sana güveniyor. Birçok şeyi organize etme veya gerçekleştirme sorumluluğunu alacaksınız.

Bu hafta sürprizler büyük oranda şimdiki, geçmiş veya gelecekteki aşk ilişkinizden gelecek. Büyük ihtimalle böyle bir olay bu haftaki en güçlü deneyimleriniz olacaktır. 35 yaşın üzerindeki kadınlar duygusal olarak zor bir haftaya sahiptir. Bu nedenle hareketlerinizde temkinli, makul ve sabırlı olun. Duygusal bir an da yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status