Akrep Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında akrep burcu, iniş ve çıkışlar ve karışık gelirler bekleyebilirler. Aile cephesinde birçok zor durumla karşılaşmanız gerekebilir. Kişisel yaşamınız ve mesleğiniz de zorluklarla dolu olabilir. İşteki dikkatsizliğiniz, sizin için bazı umut verici fırsatların kaybıyla bile sonuçlanabilir. Ticari karlar da etkilenebilir veya gecikebilir. Bazılarınız yaşam partneriniz nedeniyle masraflara maruz kalabilir. Bu nedenle, bu, sağlam durmak ve hayatta zor savaşmak zorunda kalacağınız zaman gibi görünüyor. Ancak, bunu yapmaya kararlıysanız, gelgiti lehinize çevirebilirsiniz. Bununla birlikte, bu zor deneyimler size cesaret ve dürüstlük kazandıracaktır; bu yüzden kendinize güvenerek çalışın. Ancak aranızdaki bazı uygun kişiler şu anda evlenmeyi umabilir.

Aşk İlişkisi: Aşık olanlar aşk hayatlarında iniş çıkışlarla karşılaşabilirler. İlişkilerinin hala akıcı olması muhtemel, sadece pürüzsüz. Ancak eşinize hükmetmeye çalışabilirsiniz, ki bu kaçınmak daha iyidir. Aksi takdirde, bu eğlenceli bir ay olabilir.

Finans: Şimdi makul bir gelir elde etmelisiniz, ama belki kişisel ihtiyaçlarınız için çok fazla harcama yapmalısınız. Eğlence masrafları ve lüks eşya satın alma masrafları da oldukça yüksek olabilir. Bu nedenle para konusunda çok dikkatli olmanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, finans konularında kimseye güvence vermeyin.

Kariyer: İş cephesinde inişler ve çıkışlar olabilir. Birkaçınız için bazı talihsiz istihdam kaybı olasılıkları bile var. Bu nedenle, bu konuda son derece dikkatli olmanız gerekir. Durumun ihtiyaçlarına göre iş sorumluluklarınızı özenle yerine getirmeye çalışın. Bu, cömert övgü kazanmanın yanı sıra, size memnuniyet ve neşe verebilir.

İş dünyası: Hedeflerinize ulaşmak ve şimdi cömertçe kazanmak için çok mücadele edebilirsiniz. Bu da işin ilerlemesini sağlayabilir. Bazılarınız ticaretin ilerlemesine ve özellikle iş faaliyetlerinizi genişletmeye odaklanabilirsiniz. Bu size faydalar sağlayabilir.

Profesyoneller: Akrep profesyonellerinin şimdi ani, duygusal kararlar alma şansı var. Bu, dengeli düşünmenizi ve ayrıca işe odaklanmanızı bozabilir. Bu nedenle, bu tür dikkat dağıtıcı unsurlara boyun eğmemeye çalışın, bu da verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Bu ay büyük olasılıkla huzurlu ve doyurucu olursunuz. Zaten acı çektiğiniz rahatsızlıklardan önemli ölçüde kurtulmayı da umut edebilirsiniz. Düzenli olarak basit fiziksel egzersizler yapmaya çalışın ve bu, fitness seviyenizi daha da artırmanıza yardımcı olabilir

Öğrenci: Derslerinize yeterli zaman ve enerji ayırmaya çalışın. Belki de şimdi çalışmalarda mükemmelleşmeyi umabileceğiniz tek yol budur. Ayrıca, özgüveninizi artırmak için ebeveynlerin yardımını alın. Bu da çabalarınızda başarılı olmanıza ve ayrıca ebeveynlerinizin sizinle gurur duymasına yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status