Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yüksek bir enerji ile işlerinize sımsıkı sarılarak, kısa sürede pek çok sorumluluğunuzun üstesinden gelebilirsiniz. Pazartesiden çarşambaya kadar var olan problemleri çözmek için çözümler üretmeye yardımcı olacak bazı insanlar olabilir. iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ailenizde de size yardımcı olmaya çalışan kişiler olabilir. İlginç insanlar etrafında olmak önemlidir çünkü fikirleri paylaşarak çok fazla fikir edineceksiniz. Yeni tanıdığınız insanlarla plan ve projeleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta bir süredir görmediğiniz arkadaşlarınız ile iletişim kurmak ve onlarla vakit geçirmek için iyi bir zamandır. Bilgisayar teknolojisi ile ilgili çalışmaya başlamak veya kendi web sitenizi başlatmak ve genel olarak İnternet üzerinden iletişim kurmakla ilgilenebilirsiniz. Yeni kazanç kapıları denemeniz olasıdır. Matematik, teknik konular ve bilimlerden herhangi biri de ilginizi çekebilir.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta aşk hayatında mutlu gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insan size sürpriz yaparak çok mutlu olabilirsiniz. Perşembeden cumartesiye kadar, önemli bir ilişkinin istikrarını test edebilecek bir değişim ve heyecan çağrısında bulunuyor. Sevdiğiniz uzun süredir hayalini kurduğunuz tatilin planını yapabilirsiniz. İlişkinizde heyecan artabilir.

Bu hafta heyecan verici veya farklı insanlar ilginizi çekebilir. Bekar olan kişiler yeni tanışacakları birinden etkilenebilirler. Uzak mesafe ilişki yürütmeniz gerekebilir ya da ailenizin onay vermeyeceği bir ilişki olabilir.

Alışveriş yaparken, çok fazla ve gereksiz eşyaları satın alma ve harcama eğilimi olabilir. Bütçenizi aşabilir ve gereksiz harcamalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler de zamanından geç gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status