Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle bekar ve ciddi bir ilişki arıyorsanız romantik ve sevgi dolu ilişkilerinizi geliştirmek için faydalı olacaktır. Tahmin edilemez, ancak ilginç gelişme Terazi, Kova veya İkizler işareti altında doğan bir partnerle olan ilişkileri olumlu yönde etkileyebilir. Bu yedi gün boyunca, evinizde yaşamayan, ancak aile ilişkilerinizi bir şekilde etkilemeye çalışan ya da işyerinde entrika yaratan bir kadının davranışlarına karşı hoşgörüsüz olacaksınız. Bu hafta, tatsız insanlardan ve tatsız durumlardan kaçınmaya çalışın, çünkü gelişmeleri beklenmedik bir şekilde değişebilir ve hem zihinsel hem de fiziksel olarak size zarar verebilir.

Akrep burcu bu hafta bir çocuk için beklenmeyen bir maliyet, evinizde problemin pratik çözümünü bulana kadar geçici bir yük yaratacaktır. 35 yaşındaki kadınlar, son zamanlardaki olaylarla ilgili gerçekleri, çevrelerinden bir miktar suçlama olduğuna inandıklarını açıklamak için zaman alacaklar.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya arkadaşlık, özel biriyle sevgiyi paylaşma özlemi duyduğunuz için daha önemli hale gelir. Eğer bekar biriyle takıntılı hale gelebilir ve onları aklınızdan çıkaramayabilirsiniz. Şimdi yeni bir romantizm kasırga deneyimi olacak ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir. Normalden daha fazla sekse “seks” olacaksın.

Perşembeden pazara, üzülmeye ve kaosa neden olmadan hayatınıza değişim ve heyecan getirmektedir. Bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğu konusunda bir seğirme veya beklenti hissedebilirsiniz. Sezginize güvenin ve dürtüsel davranmaktan korkmayın. Şans karşılaşmaları mümkün ve sıradışı insanlardan etkileneceksiniz. Bir heyecana olan ihtiyacınız, eğlence ve eğlence arayanlar tarafından da karşılanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status