Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi fikirlerinize ve kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Özellikle Salı günü oğlak burcunda yeni ay meydana gelmesiyle zihniniz daha aktif olabilir, daha ilgi çekici ve net olabilirsiniz. Fikirlerinizden heyecanlanabilir ve onları takip etmek için çalışabilirsiniz. Kısa vadeli planlarınızla harekete geçebilirsiniz. Bazı ertelenen işlerinizi de bu hafta yeniden gündeme getirme olasılığınız var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, duygularınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Özellikle Venüs’ün evine ve aile alanınıza etki etmesi ile Çarşamba günü aile içi huzur hakim olacak. Cuma günü ise evdeki bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda, evde veya ailenizle daha fazla vakit geçirebilir, destek sisteminizi geliştirebilir, duygusal gereksinimlerinizi karşılayabilir ve hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu, sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollarla yaparak vakit geçirebilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta birisinin sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Aileden birinin sağlık sorunları ile uğraşmanız gerekebilir. Bunun yanı sıra evde büyüyen daha ciddi sorunla baş etmeniz gerekecektir.

Bu haftadaki görüşmeleriniz daha çok yakınınızdaki veya uzaktaki aile bireyleri veya yakınlarınızla ilgilidir. Akrabalar ile görüşebilir, aile fertleri ile daha çok zaman geçirebilirsiniz. Bir kadından para almak ya da başka mali ilişkiler kurmak mümkündür. Hafta içi hoş olmayan bir yere gidebilirsiniz. Bu hafta özellikle yargı yolu ya da hukuk davası için olumsuz bir hafta olacaktır. Kötü rüyalar görüp etkilenmeniz de olasıdır.

Genel olarak bu hafta dikkatinizi daha çok ailenize ve akrabalarınıza odaklıyorsunuz. Aile içerisinde başarılar ve ilginç olaylar olabilir. Bazılarınız özel bir fırsat için bir aile toplantısı düzenleyecek veya katılacaklardır. Bu hafta bir çocukla ilgili sorun, onun yetiştirilmesi için yeni bir strateji düşünmenizi veya iletişiminizde bazı şeyleri düzeltmenizi sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status