Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta manevi gücünüzün test edileceği bir zaman olacaktır. Bir deneyim olarak yaptığınız şeye daha fazla inanarak, geçen haftadan bir soruna mantıklı bir çözüm bulacaksınız. Bu hafta evinizde bir değişiklik için faydalı olacaktır. Onarım, yeni mobilya alımı ve daha fazlası gibi işler olabilir. Başka bir şehre taşınma ya da mal mülk alım satımına dair de şanslı bir hafta olabilir. Bu değişiklikler ruh haliniz ve benlik saygınızda iyi bir etkiye sahip olacaktır. Duygusal açıdan, boşanma sürecinde olan veya başka bir nedenden dolayı eşinizden ayrılan kişiler için zorluklar ortaya çıkacaktır. Mahkeme sürecinde olanlar can sıkıcı haberler alabilirler.

Akrep burcu bu hafta genel olarak, seyahat ederseniz, büyük beklentileriniz nedeniyle muhtemelen hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. Bazı durumlarda, bu durum sizi şu anda sürmekte olan duygulardan kaynaklanıyor olabilir, ya da başka, daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu hafta, ilginç deneyimler komşular veya meslektaşla ile ilgili olabilir.

Akrep erkekleri diğer erkeklerle iş, kamu ya da politik ilişkilere sahip olacaklar. Bazıları zaten yakın arkadaş çevrenizden olabilir. Akrep kadınları genç bir erkeğin evlilik haberini alabilirler, haneden bir erkek nişanlanabilir. Bu hafta veya önümüzdeki hafta boyunca bir toplantı veya önemli bir olayı içerebilir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar iyimserlik, iyi şans ve mutluluklar getiriyor. Bu hafta hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zamandır. Aynı zamanda maddi ve manevi gelişim zamanıdır. Daha fazla para kazanmak, ileri eğitim ve uzun mesafe seyahat için fırsatlar mümkündür. Sevinçli doğanız, sizi sosyal gruplara değerli bir konuma yükseltir, aynı zamanda komiteler veya konseyler gibi diğer daha organize gruplarda sosyal biri haline getirecektir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Eylül Yorumu

Cumadan pazara kadar geleceğinizi düşünmek ve planlamaktan yana şansınız açık olur. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık şekilde kendini ifade etme, sosyalleşmenizi kolay ve tatmin edici kılar. Diğerleri sizi daha ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status