Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizdeki veya iş yerinizdeki olaylara şaşırtabilirsiniz. İşinizle ilgililerse, bazı durumlarda maaş zammı, beklenmedik para olabilir. İş hayatında bu hafta beklentileriniz artabilir. Bununla birlikte, aşk hayatınızda, özellikle duygusal bir kriz yaşayanlar için hafta özellikle daha karmaşık olacaktır. İlişkinizde güven sorunları olabilir ve bunları çözmek zor olabilir, kırgınlıklar yaşanabilir. Bunun sizin için en iyi olacağını fark etmeniz zaman alacak zor kararlar alacaksınız. Hafta boyunca, akraba veya yakın bir arkadaşınızla ilgili neşeli bir etkinlik, buluşma veya öneri bekleyebilirsiniz. Özellikle belirli bir ilgi alanını paylaşan bir neden veya grupla ilgiliyseniz, arkadaş çevrenizi veya tanıdık çevrenizi genişletebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta yakın çevreniz ile uzun sohbetler yapılabilir. Hafta boyunca genç akrabanızla dostane bir ilişki, farklı konuşmalar, tartışmalar veya gelecekteki olayların planlanması olabilir. Bu hafta Akrep kadınları için aile veya evlilik açısından önemli olacak. Erkekler yeni fırsatların ve fikirlerin ortaya çıkmasıyla ilginç bir hafta bekleyebilirler.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden cumaya sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Bu nitelikler, görev duygusu ve ciddi bir tutum ile birlikte, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zamandır. Pratik sonuçlar almaya ve hiçbir hata yapmamaya kararlısınız. Bu ciddi veya zor işleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir ve bu aynı zamanda profesyonel tavsiye almak için iyi bir zamandır.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması Akrep için iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status