Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden endişeleriniz bir nebze de olsa azalır. Büyük bir meblağ değil ama aile bütçenizi karşılamaya yetecek bir para elinizr geçebilir ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bildiğiniz ve başka bir ülkede yaşayan veya başka bir uyruklu insanlarla iletişim kuracaksınız. Ayrıca, hafta boyunca, muhtemelen başka bir şehirde yaşayan bir adamla önceden planlanmış randevularınız olacak. Hafta boyunca, bir kişiyle veya bir görüşme yaptığınız genç biriyle olan ilişkinize dikkat edin. Bu öncelikle kaygıları size karşı samimiyeti ve dürüstlüğüdür.

Akrep burcu bu hafta arkadaşlarla seyahat etmek için iyi olacak. Uzun süredir planladığımız bir seyahate de çıkabilirsiniz. Eğer bu bir iş seyahati de olumlu geçer. Bir dava sonucu bekleniyorsa da beklediğiniz gibi güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Akrep erkekleri, özellikle kadınlar olmak üzere akrabalarla ilgili görüşmeler yapmak, ilgilenmek ve tatmin etmek için daha fazla zaman harcamalıdır. Bu hafta paylaştığın şeyi iyi düşün, özellikle de bu senin kişisel sırrınsa. Akrep kadınları, bir çocuk veya genç insanla ilgili yeterli ilgiye sahip olacaklar, bu yüzden günlük taahhütlerinizi iyi planlayın. Hafta boyunca sürprizler size keyifli duygular getirecek.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesiden Çarşambaya kadar, sisteminizde bir enerji birikimi olarak yerleşmek ve rahatlamak zor olabilir, aynı zamanda heyecanlı hissetmenizi sağlar, aynı zamanda biraz korkarsınız. Değişken koşullara uyum sağlayabilmek için açık fikirli ve esnek olmak önemlidir. Yönü tamamen değiştirmenize gerek kalmaz, daha ziyade ayarlamalar yapmanız gerekir. Biraz farklı bir şey yapmak, tüm farkı yaratabilir ve kendiniz ve çevrenizdekiler için hayatı kolaylaştırır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara diğer insanlarla ve genel olarak çevrenizle daha fazla iletişim kuracaksınız. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacaktır. Hayal ve hayal gücü daha canlı ve yaratıcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status