Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni buluşma veya beklenmedik karşılaşmalar söz konusu olabilir. Bekar olanlar aşk hayatlarında yeni biri ile flört edebilirler. İlişkisi olanlar ise eski sevgilileri ile karşılaşmaları ve huzurlarının kaçması olasıdır. Bu hafta, tesadüfen denk geleceğiniz konuşmalarla, geçmişte zarar verici olan bir sırrı veya yalanı anlayacaksınız. Şimdi bütün bunlar önemli değil, ama yine de onu duygusal olarak deneyimleyeceksin. Bazı sırların ortaya çıkması huzurunuzu kaçırabilir.

Yengeç burcu bu hafta, gelecekteki annelik, doğum veya çocuğun doğum günü hakkında beklenen bir haber olabilir. Haneye bebek gelmesi anlamına geliyor. Hafta içi katılacağınız özel etkinlikler veya toplantılarda yeni bir fırsat olacaktır. Akrabalarınız ile bir araya gelerek, uzun süredir görmediğiniz kişilerle özlem giderebilirsiniz.

Son zamanlarda bir erkeğin davranışlarını izliyor olabilirsiniz. Onun davranışlarının sizin iyiliğiniz için olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. Bu sizin için önemli olacak çünkü bu hafta bu kişi hakkında bir karar vermeniz gerekecek. Hafta boyunca yaklaşan bir toplantı veya görüşme etrafında geçici bir gerilim olacaktır. Bunun nedenleri hem finansal olarak hem de öngörülemeyen durumların bir sonucu olarak değişecektir

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta şikayet etmek isteyen ve dedikoduyla zaman kaybetmek isteyen kişilerle temaslardan kaçınacaksınız. Sizin ağzınızdan laf almaya çalışan kişiler de olabilir. Sizinle ilgili dedikodu yapan biriyle de bir araya gelebilirsiniz.

Bu hafta duygusal olaylar gerilim yaşayacaksınız ve küçük şeyler hakkında ağlamaya eğilimli olacaksınız. Duygularınızı kontrol etmek zor bir hal alabilir. Sizi üzen konuşmalar olabilir. Ya da güvendiğiniz birinden gelecek darbe de sizi üzebilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Yengeç kadınları bu hafta için özel beklentilere sahip olacaklar, ancak her başarı artık gerilimlere ve çatışmalara mal olacak. Yengeç erkekleri bildikleri biri hakkında daha duygusal olarak hoş olmayan haberler yaşayacaklar. Gelen haberler sizi hayal kırıklığına da uğratabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status