Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Haftaya kendinizi çok daha iyi hissederek başlayacaksınız. Motivasyonunuz yüksek olabilir. Hafta ortası, karşılıklı yarar sağlayan projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Ciddi konuları halledebilir ve sorunların özüne gidebilirsiniz. Bazı meseleleri çözerek sorunların bitmesi artık daha önemli olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, büyük fikirler bulabilir ve iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ve Güneş Pazar günü balık burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde ilerleme, bazı öğrenme, öğretim veya yazma, yeni yerleri keşfetme ve maceraperest hissetme planları üzerine çalışabilirsiniz. Hafta sonu kendiniz için yeni hedefler belirleyerek ve başarılı olmak istediğiniz şeylerle ilgili ilerleme sağlamaya çalışarak sona erebilir.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta bazı sıkıcı günler yaşayacaksınız. Ancak daha iyi dinlenip yakın zamanda yaşanmış bazı fiziksel veya duygusal streslerden kurtulma şansınız olacaktır. Çoğu yengeç burcu bir tatil ile bağlantılı olarak dostlarının arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla tanışma fırsatına sahip olacaklar. Bu hafta konuşmalarınızın önemli bir kısmı, gelecekteki eylemlerinizi ve planlarınızı tanımlayacak yakın ve uzaktaki insanlarla birlikte olacaktır. Çeşitli belgeler, özellikler, gelecekteki olası ziyaretler ve daha fazlasıyla ilgili konular hakkında konuşabilirsiniz.

Bu hafta bir ön eğitim veya çalışma için kısa seyahat olabilir. İş seyahatinde de bulunma ihtimaliniz yüksektir. Genel olarak, seyahat planlarınız veya başka yerlerden insanlarla olan temaslarınız sizin için yararlı olacaktır. Bu hafta, tanıdığınız birinin sağlık sorunu hakkında haberlere şaşıracaksınız. Endişeleriniz bu hafta önemli bir sözleşme, görüşme veya belge ile alakalı olacak. Bir gecikme varsa, size bağımlı olmayan bir sebepten kaynaklanabilir. Bunların doğal olarak gelişmesine izin verin.

Haftanın sonunda birçok yengeç burcu evlerine konuk davet edecekler. Ya da arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza giderek ziyaret edebilirsiniz. Aşk hayatı bu hafta hareketli olabilir ve hatta yeni bir ilişki için randevuya çıkılabilir. Yeni tanıştığınız ya da yemeğe çıktığınız insan ile güçlü ve olumlu duygular yaşayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status