Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta birçok farklı insanı ilgilendiren bazı önemli toplantıların gerçekleştirilmesine enerji harcayacaksınız. Bazı görüşmeleri planlamanız gerekebilir. Ya da aile içi bir kutlama için de hazırlık yapmaya zaman ayırabilir, tüm işi organize edebilirsiniz. Özellikle akrabalarınız veya arkadaşlarınızı ağırlamanız olasıdır. Belki akşam yemeği daveti de olabilir. Ancak sizin için önemli olacak.

Yay burcu bu hafta ortak ilgi alanları ve hedefleriniz olan yakın ve uzakta yaşayan insanlarla tanışabilirsiniz. Ortak yanlarınızın olduğu kişileri tanımak sizi mutlu edecektir. Ayrıca alacağınız bilgiler ve öğreneceğiniz şeyler de sizin için oldukça faydalı olabilir. Evinizde misafirler davet edebilirsiniz. İlk defa tanışacağınız kişiler de gelebilir. Bu hafta yeni bir evcil hayvan almayı düşünebilirsiniz.

Genel olarak, bu hafta son birkaç hafta içinde başlayan olayların devamı olacak. Şimdi, işler gelişme olarak daha net olacak ve koşullar sizin için daha uygun olacaktır. Bu hafta, toplantılar, kutlamalar veya akrabalarla ilgili diğer önemli olaylardan beklentileriniz olacak. Söz veya nişan kutlamaları da olabilir.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta aşk hayatında olaylar önceden tahmin edilemez olacak. Şu anda sevdiğiniz insan tarafından hakaret, yanlış anlaşılma veya ihmal ile ilgili hoş olmayan olaylar olabilir. Belki tartışabilirsiniz ve bir anda ilişkiniz çıkmaza girebilir. İlişkinizde kıskançlık varsa, sadece işleri daha da kötüleştirecek.

Bu hafta şu ana kadar sadece tanıdığın olan bir kişiye daha yakın olacaksınız. Belki aranızdaki dostluk artabilir ve daha fazla zaman harcamaya başlayabilir, birlikte etkinliklere katılabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar da edinmeniz olasıdır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mayıs 2018

Bu hafta çocuk masraflarınız olacak ya da bir çocukla ilgili para yardımı yapacaksınız. Belki eğitim masrafları da olabilir. Bu hafta yay burcu kadınları için mali yönden başarılı bir hafta olacak. Elinize daha çok para geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status