Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizden veya ailenizden önemli kararlar alabilmeniz için önünüzde iyi bir hafta var. Bazıları az miktarda para ya da yatırım gerektirecek, ama kesinlikle güzel bir şey için olacak. Aile içinde bir kutlama için hazırlık da söz konusu olabilir. Bu burcun bazı temsilcileri için, hafta içi ev değiştirmeye veya mülkle ilgili yasal işlemlere girmeye karar vermeniz olasıdır. Yaşadığınız yeri çeşitli sebepler ile değiştirme kararı alabilirsiniz. Hafta boyunca başka bir yerde yaşayan birine bir hediye ya da başka tür bir gönderi göndermeniz gerekecektir. Kişisel eşyalarınızı saklayın: Evden uzakta olduğunuzda paranızı ve belgelerinizi, bulunduğunuz yeri güvende tutun.

Yay burcu bu hafta birçok yay burcu mali bir belge imzalamak, anlaşmak veya bir miktar parayla bağlantı kuracak başka bir eylemde bulunma konusunda farklı görevler üstlenecek. Bazılarınız için, hafta içi kendi sağlık, terapi veya diş hekimliğiniz için para harcıyor olabilir. Hafta boyunca, bir adamın sizin için yapacağı haber ya da iyilikle karşılanacaksınız. 35 yaşın üstündeki erkekler için beklenmedik bir sürpriz olabilir.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye geleceğiniz hakkında düşünmek ve iyimser planlar yapmak için iyi bir zaman olur. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açıkca kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici kılar. Diğerleri sizi daha ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Bu, daha iyi anlaşmaları tartışmak ve müzakere etmek için ideal bir zamandır.

Cumadan pazara stresli, gergin ve endişeli hissedebilirsiniz. Sisteminizde bir enerji birikmesi heyecan verici ama aynı zamanda biraz korkutucu hissedebilir. Son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmış iseniz, daha fazla özgürlük ve yaratıcı kendini ifade etme arayışında olacaksınız. Değişen koşullara esnek ve adapte olmak önemlidir. Akışa uyum sağlamaya çalışın. Biraz farklı bir şey yapmak, tüm farkı yaratabilir ve kendiniz ve çevrenizdekiler için hayatı kolaylaştırır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status