Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi işleriniz ve çıkarlarınız üzerinde etkili olacak olan Boğa burcu, Oğlak veya Başak burcunda doğmuş biriyle bir konuşma ya da bir tür bağlantı kuracaksınız. Böyle bir kişiden çeşitli sebeplerle para almak bile mümkündür. Bu hafta, görev nedeniyle veya davetiyenin iptal edilememesi nedeniyle seyahat etmeniz gerekebilir. Bu önyargılara rağmen, gezi sizin için ilginç, duygusal ve yararlı olacak. Bu hafta, bu burç burcundaki evli üyelerin çoğu ailelerinde hoş olmayan bir çatışma yaşayacak. Muhtemelen bazı yanlış anlamaları, şüpheleri veya şüpheleri netleştirebilecek ve hatta ilişkinizi daha istikrarlı hale getirebileceksiniz.

Yay burcu bu hafta çoğunuz birlikte çalıştığınız bir kadından ayrı olacaksınız. Genç Yay burcu kadınları, iş yerlerinde yeni bir konuma, yeni bir ofise veya tamamen yeni bir işe yerleştirmek gibi bir değişiklik yaşayabilirler.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözme sabrı ve duygusal güç. Başkaları kişisel bir konuda tavsiye almak veya sadece bir omuzun ağlaması için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülere ve sağduyuma güvenebilirsiniz. Ebeveynlerinizi ve büyükanne ve büyükbabanızı ziyaret etmek ve atalarınıza saygı göstermek için iyi bir zaman.

Ruya tabir

Cumadan pazara, iç denge ve yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu verir. Herhangi bir kişisel veya ilişki problemini çözmenin tam zamanı. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Özel ilişkileriniz güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Yaşamınız her türlü sosyal temasla geliştirilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status