Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ilişkinizin ileriye dönük bir gelişimi için size umut verecek ilginç, özel, duygusal ve romantik deneyimleriniz olacak. Bu oldukça mümkün, ancak size hediye olarak hiçbir şey verilmeyecek. Bu ilişkiyi geliştirip geliştirmemeniz veya mizacınız tarafından ezilmeniz tamamen size bağlıdır. Hafta boyunca, yeni bir ev satın almak, yeni bir eve geçmek, daha büyük onarımlar ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli ev işleri geliştirmek için yeni fırsatlar ve koşullar bekleyin. Bu hafta çatışmaların istenmeyen olduğunu ve kontrol edilmesi zor duyguların fırtınasını yaratabileceğini vurgulamalıyım.

Yay burcu bu hafta Koç burcu, Aslan burcu veya Yay burcunda doğan bir kişinin eylemleri sizi kızdıracak, fakat neler olduğunu düşünmek için kendinize zaman tanıyacaktır. Bu hafta, bir kız ya da genç bir kadına ilişkin, hediye ya da özel bir elbise almanızı gerektirebilecek bir olayı anlatıyor.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler getiriyor. İyi içgüdüler ve geleceğe yönelik düşünme, araştırma, inceleme ve planlar yapmak için iyi bir zaman olmasını sağlar. Bir seyahatte rezervasyon veya yola çıkma tercih edilir, özellikle uzun mesafeli seyahatler. Mutluluk ve memnuniyet seviyenizi arttıran iyi şanslar ile bu çok şanslı bir zaman olabilir. Sosyal aktivitede artış olan bir dizi insanla tanışabilirsiniz.

Cumadan pazara, enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınız konusunda içgüdünüz olduğu gibi fiziksel güç de artar. Büyük başarı elde etmek için kendine güveniyorsun. Kariyerden ilişkilere kadar hayatın herhangi bir alanında olabilir, ancak özellikle fiziksel nitelikteki herhangi bir şey olabilir. Güven ve cesaret, aşk hayatınızda veya işte olsun, size iyilik eder.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status