Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta enerjiniz yüksek olacak ve görevlerinize odaklanacaksınız. Bu hafta önünüzde, kendi tutkularınıza ve faaliyetlerinize bağlı olarak önemli başarılar elde edebileceğiniz çok dinamik bir haftasınız. Kesinlikle şans ve fırsatları kaçırmayacaksınız. Her şey, neyle etkileşime geçebileceğinize ve ne tür bir yük alabileceğinize bağlı olacaktır. Hafta içi, kadınlarla şaşırtıcı karşılaşmalar ve sohbetler anlamına geliyor. İşyerinizde bir kadının ekibinize katılımını tartışabileceğiniz bir durum olabilir. Değişim için planları olabilir, ya da hoşnutsuzluğunuz yüzünden onun çıkarılmasını isteyebilirsiniz. Hafta boyunca yanlış anlaşılmalara veya farklı türde sorunlara yol açabileceğinden erkekler ile finansal ilişkilerde dikkatli olun.

Terazi burcu bu hafta aşk ve ilişkilerde geleceğe yönelik kararlar alınabilir. İlişkisi olan kişiler bu durumu ailelerine söylemek isteyebilirler. Aşk hayatınız asla durmayacak, ama kesinlikle bu burç burcunun erkekleri için daha aktif veya daha ilginç olacak. Özel hayatınızda sorunlarınızı da çözebilirsiniz.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesinden Perşembeye, sevgi ve para için fırsatlar sunar. Bu hafta inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız varsa başkalarından iyi tepkiler ve destek beklemektedir. İlişkilerde basitçe sevgi göstermek, eski yaraları iyileştirilebilir. Bu yüzden sevdiklerinizle iyi geçinmek ve bazı şeyleri alttan almak iyi olabilir. Müzakereler ve iş anlaşmaları da dostane olmalı.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar günleri kontrol altında olmanız, güçlü insanlar veya otorite figürleriyle ego çatışmalarına yol açabilir. Böyle bir zorluk sizi pozisyonunuzu savunmanız veya önemli bir yapmanız gerekiyor. Kontrol altında tutmaya ihtiyaç duyduğunuz nedenler konusunda bilinçli bir farkındalık kazanıyorsunuz, daha yüksek bir seviyeye yaklaşabilir ve olayların bitmesine, gevşemesine ve daha az sorun olmamasına izin verebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status