Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel veya profesyonel hayatta gerçekliğinizi engelleyen sorunları veya zorlukları gidermeniz gerekecek. Hayatınızı düzene sokacak bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Hem işlerinizde bir değişiklik söz konusu olabilir, hem de özel hayatınızda. Bu sihirli bir değnek ile olmayacak, ama şimdi gerekli koşullar ve yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Bu fırsatları hafta içi iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Şansınız açık olacak ve yenilikler sizi mutlu edecek yönde olacaklar.

Terazi burcu bu hafta, bir kızla ya da genç bir kadınla ilgili alacağınız hoş olmayan haberlere şaşıracaksınız. Belki sizinle dertleşmek isteyebilir ve keyfiniz kaçabilir. Bu hafta bir kadına yardımcı olabileceğiniz, onlara doğru tavsiyelerde bulunabileceğiniz veya bir çeşit hizmette bulunabildiğiniz kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Onun zor zamanında vereceğiniz destek önemli olabilir.

Bu yedi gün boyunca, yaşayacağınız olaylar çok olumlu bir yönde olacaktır. Bunun yanı sıra bir kayıp ya da durgunluk hissine sahip olacaksınız. Önemli olan, stresin önlenmesi, özel beklentilerle aşırı yüklenmemek ve her şeyi olduğu gibi kabul etmektir. Bu yavaş bir gelişim haftası ve duygusal istikrarınızı yavaşlatıyor. Duygularınızdan çok mantığınızın ön planda olması gerekecek.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta hoş sürprizler ile karşılaşabilirsiniz ve sevdikleriniz size mutlu olacağınız sürprizler yapabilirler. Alacağınız çeşitli haberler, duyurular, öneriler, davetiyeler ve daha pek çok şeyden mutlu olacaksınız. Belki alacağınız davetler de sizi mutlu edebilir.

Hafta içi önemli bir belge veya sözleşme alacaksınız. Eğer bir başvuru sonucu bekliyorsanız, bu hafta öğrenebilirsiniz. Aşk hayatında ise biraz daha sakin ve ılımlı olmanız gerekebilir. Özellikle kıskançlık gibi duygular ağır basabilir. Ya da duygularınızın karşılıksız olduğunu düşünebilir, karamsarlık yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Haziran 2018

Kendinizi olumsuz duygulardan, öfke veya umutsuzluktan kurtarmanız gerekecek. Haftanın sonu karmaşık bir zaman olabilir ama sizin için önemli şanslar da karşınıza çıkabilir. Mesela gideceğiniz bir davette önemli biriyle tanışabilirsiniz. Ya da bazı görüşmeleriniz olumlu sonuçlar ortaya çıkarabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status