Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta başarı ve ilerleme konularına odaklanmaya başlayabilir ve biraz ilerleme kaydetmek ya da biraz sorumluluklarınızı azaltmak için uğraşabilirsiniz. Hafta ortası, daha gerçekçi olabilirsiniz ve uzun vadeli plan ve hedefleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, geleceği daha da fazla düşünebilir ve hayal ettiklerinize ve umduğunuz şeylere odaklanabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü para alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmek, finansal fırsatlar ve girişimler izlemek, kendinizi daha güvende hissetmek, bütçeniz üzerinde çalışmak için çalışabilirsiniz. Birikimlerinizi artıracak atılımlarda bulanacaksınız. Yeni bir şey yapmak isteyebilirsiniz, ancak yaptığınız işe sadık kalın. Venüs Pazar günü Neptün’e sertçe vuruyor ve hayaller ve fantezilerde kaybolabilirsiniz. Hafta sonu, biraz dinlenip düşünebilirsiniz.

Terazi burçları için haftanın en şanslı günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu günlerde maddi olanaklarınız artabilir ya da elinize ekstra para geçebilir. Kendinizi maddi yönden rahat hissedecek, ancak yeni başlangıçlara da açık olacaksınız. İş ya da eğitim hayatında hayallerinize erişmek istiyorsunuz. Aşk hayatında ise partnerinizle uyum içinde olacaksınız.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcunda bu hafta, bir kız veya bir çocuğa ilişkin sevinç haberi alabilirler. Bir yakınınızı çocuğu olabilir. Bu hafta tatil yapmak ve kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Stresten uzak kalmak motivasyonunuzu artırabilir. Bu hafta, sıkıcı konular veya zorlu ilişkinize son vermek için eylemlerinizde çok daha kararlı olacaksınız. Muhtemelen de bunu yapmanızı kolaylaştıracak belirli bir durum olacaktır. Bu ayrılıklar sonrasında hayalinizdeki ve amaçlarınız için savaşmak için enerjinin ve hırsınızın arttığını hissedersiniz.

Artık fesat insanları hayatınızda istemiyorsunuz. Hayatınızda yeni ve güzel bir şeyin başlangıcı olabilir. Terazi burcu aşk hayatı bu hafta yeni insanlarla tanışmaya açık olduğunuz sürece ilginç olacak. Zaten bir ilişkiniz veya evliyseniz, ilişkinizi sorgulayabilirsiniz.

Romantik deneyimler için olumlu bir eğilime rağmen, bu haftaki ana özellik işiniz ve eviniz, yani temel yaşam standartlarınız yönünde olacaktır. Yapamayacağınız ve ertelemeyeceğiniz sözler vereceksiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, kendi çocuğu, torunları veya yeğenleriyle alakalı sevinçli haberler alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status