Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatında huzursuzluklar ortadan kalkabilir ve anlaşmazlıklar sona erebilir. Ancak küçük bir sırrınız da ortaya çıkabilir. Bu hafta para konularına daha fazla odaklanarak, harcamalarınızda temkinli olabilirsiniz. Hatta birikim yapma konusunda da son derece kararlı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Geleceğiniz için kararları huzurlu bir şekilde alacaksınız. Bazı görüşmeler olabilir. İş hayatında yapılan toplantılar olumlu sonuçlanabilir.

Büyük değişim potansiyeline sahipsiniz ve ihtiyaç duyduğunuz yenilemeyi hayatınıza getirmek için ondan fayda görüyorsunuz. Romantik bir hafta olacak ve sevdiğiniz insana anlayış göstereceksiniz. Aşkta yeni hazlar keşfedeceksiniz, daha sürpriz gelişmeler olabilir.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu Aralık ayı ortasında daha zor, yoğun veya duygusal açıdan çekici bir zaman geçirecek. Sevdiğiniz bir insan ile ayrı kalabilir ve özlem duyabilirsiniz. Hafta içi çoğunlukla ölen insanlar veya henüz gitmediğiniz yerler ile ilgili daha garip olaylar olacak. Boğa Başak ya da Oğlak burcunda doğan biriyle bağlantılı olan, bu aşamada beklenmedik ya da anlaşılmaz olan garip bir olay olacak. Hafta içerisinde muhtemelen akrabanız olan 35 yaş üstü bir kadınla mali ilişkiniz olabilir.

Bu hafta, profesyonel planlarınızın geliştirilmesi, yeni işleriniz veya yeni iş geliştirme, aile şirketi ve daha fazlası için yararlı şeyler yapabilirsiniz Evinizde, ev faaliyetinize yardımcı olacak birinden destek alabilirsiniz. Haftanın bir günü, maddi meseleler hakkında size bazı fayda veya ek gelir getirecek eylemler hakkında arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Bir arkadaşınızın maddi başarısı, küçük bir kutlama nedeni olabilir.

Hafta boyunca, özellikle olumlu bir gelişme, Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla olan finansal faaliyetlerinizi ve temaslarınızı içerecektir. 35 yaşın üzerindeki terazi kadınları çeşitli kaynaklardan veya haberlerden para bekleyebilir. Bu tür eylemler, aileniz veya aile ilişkinizle daha çok bağlantı kuracaktır, ancak farklı bir gelişme mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status