Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli konularda ilerleme veya başarı elde edebileceksiniz. Bir öneri, yeni bir şans veya başka bir şey sizi şaşırtabilir. Hafta boyunca işten para alabilir veya işinizden daha iyi kar elde edebilirsiniz. Bu hafta arkadaşınız olan birisiyle eski bir sorun veya rahatsızlık yaşamınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Her şeyi geçmişinizde bırakmanıza bağlı olacaktır. Gelecekteki görevleriniz, toplantılarınız, seyahatleriniz ve daha fazlasıyla ilgili farklı konuşmalar veya haberler nedeniyle aşk hayatınız ilginç olacak. Hafta boyunca daha fazla heyecan, başka bir yerden bir kişiyle romantik bir yazışma yapanlar için olacaktır. Yeni romantik buluşma olumlu gelişme için bir şans olacaktır.

Terazi burcu bu hafta sürprizlerin büyük olasılıkla geçmişinizle, önceki profesyonel kişilerle ve daha fazlasıyla bağlantısı olacak. Bu hafta, uzun zamandır süren şüphelerden sonra, cesur bir karar verme cesaretini bulacaksınız. Tanıdığınız bir kişinin istenmeyen sağlık durumuyla bağlantısı olacak bazılarınız için hoş olmayan bir an ortaya çıkabilir.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kendi yolunu bulmak zor olabilir. Belirli görev ve sorumlulukların kısıtlı veya ağırlaştığını hissedebilirsiniz. Eğer öyleyse, bu karakterinizin bir testidir. Şimdi sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermelisiniz, aksi takdirde sizi takipte daha büyük bir şekilde yakalarlar. Verilen görevi tamamlamak için ihtiyaçlarınızı arka plana koyun. Sabır, kararlılık ve güçlü bir iş ahlakı gösterin.

Perşembe-Pazar arası, başkalarına karşı artan hassasiyet ve empati getirir. Dünyadaki yeriniz hakkında daha derin ve daha geniş bir anlayış kazanacaksınız. Önemli olarak, başkalarına yardım etmeden önce hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın asıl önemi olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, gelecekle ilgili umut ve hayallerinizi tezahür ettirmek için hedefler belirlemenize yardımcı olacaktır. Güçlü inanç ve ahlak, sahip olduğunuz ihtiyaçlardan veya rahatlık seviyesinden ödün vermenize gerek olmadığı anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status