Rüyada Ölmüş Birinin Büyük Abdestini Yapması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birinin büyük abdestini yapması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada ölmüş birinin büyük abdestini yaptığını görmek, sizi dibe çekmeye çalışan ve kötü durumda olmanızı isteyen her kim varsa emeline ulaşamaması anlamına gelir. Başkaları yüzünden yaşadığınız mağduriyet son bulur ve dert kederden kurulur, rahata erişilir. Sizi üzen ve kıran insanlar bu huylarından dolayı çok pişman olabilirler. Sizi üzen insanlar artık üzmeye devam etmezler. Eğer yüklü borçlarınız varsa veya aileden birinin yüklü borçları yüzünden üzülüyorsanız, yakında borçlar bitebilir. Kendiniz ve sevdikleriniz için üzüldüğünüz konularda hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada ölmüş birinin kaka yaptığını görmek, helal kazanca ve haram mal mülkten uzak durmak anlamına gelir. Sizin aklınızı çelmeye çalışan kimseler olsa da kazancınızda hile hurda karıştırmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Eğer beklenen bir mahkeme sonucu varsa gelen dava sonucu sizi ve ailenizi mutlu edebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Büyük Abdestini Yapması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, yapılan hatalardan ve günahlardan dolayı tövbe etmek, kendinizi affettirmek anlamına gelir. Eğer sizi bir türlü affetmeyen ve çok öfkeli olan insanlar varsa bu insanlar ile aranızdaki buzlar erir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Didem Aydemir dedi ki:

    Rüyamda iki tane ölen akrabam yanyana yatıyordu.Birisi altına büyük abdestini yapmıştı.kızı altını açıyor bezi doluydu büyük abdesiyle.Diger vefat edende genç kız yeni vefat etti daha bir hafta oldu.Oda ölmemiş başında babası oturuyor.Abi ölmedimi kızın diyorum hayır diyor.Yerine ölü koyuyoruz ölmüş gibi diyor

DMCA.com Protection Status