Rüyada Kına Yoğurduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kına yoğurduğunu görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada kına yoğurmak, kısmetlerin açılmasına ve ilerleyen günlerde alacağınız haberlere hem şaşırtıp hem de yakınlarınız ile paylaşacağınıza yorumlanır. Size talip olan biri olabilir ve aşk hayatında müjdeli gelişmeler olur. Niyeti ciddi olan biri sizi daha yakından tanımak isteyebilir. Bekar olanlar yakında çeyiz hazırlıklarına başlayabilirler ve evlilik yolunda ilk adım atılıp aileleri tanıştırabilirsiniz. Evli olan biri bu rüyayı görürse yakın çevresinde bekar birini evlendirebilir. Çevrenizde her kim bekarsa evlenirken sizden destek bekleyebilir ve düğün telaşına yardımcı olunabilir.

Rüyada başka birinin kına yoğurduğunu görmek, uzun zamandan beri yapmak istediğiniz iyilikleri yapmaya ve çevrenize faydalı olmaya yorumlanır. Bir hayır işi içinde bulunabilir, manevi yönünüzü güçlendirecek ve herkese örnek olacak hayır işleri ile anılabilirsiniz. Çevrenizde yardıma muhtaç insanlar varsa da onların derdine derman olunabilir. Bir çocuğun eğitimine yardım edilebilir.

Rüyada Kına Kardığını Görmek

Bolluk ve bereket içerisinde bir hayat sürmeye ve maddi sıkıntı çekmemeye yorumlanır. Ailenizin veya sizin borçlarınız varsa yakında bu borçları kapatabilirsiniz. Artık borca girmeden rahat geçim sağlanabilir. Uzun zamandır işsiz iseniz de yükselebileceğiniz bir işe girebilirsiniz.

Rüyada Kına Yoğurduğunu Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kendi imkanlarınızın artmasına ve elinizi attığın her işte bolluk kısmete yorumlanır. İş hayatında da verimli işleri ile uğraşılır ve her işin hayrı görülür. Hiçbir emeğiniz boşa gitmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nafiye dedi ki:

    Rüyamda menzile gidiyordum ve iki yaşlı amca geçeceğim yolun üzerinde oturuyordu utanarak aralarından geçip gidiyordum ikiside beyaz elbiseliydi sonra bir bakıyordum garaj gibi bir yerdeyim ama baya eski ve orada yatak yok ama saki varmış ve ben orada yatmışım sonra kalkıyordum bir maymun vardı orada küçük. Sonra cami gibi bir yere geliyordum mübarek oradaymış babam ve onun bir arkadaşı da oraya gelmiş kalabalık ama kasvetli bir ortamdı üzgünlerdi bir şey için gelmişler dua almaya sonra birden halamların evinde buldum kendimi kına karıyordum büyük bir helle ile çok fazla sonrada düşünüyordum kimse alıp eline sürmeyecek boşa yaktım diye sonra oradan çıktım çok eski dönemlere felan gittim orasını hatırlamıyorum

DMCA.com Protection Status