Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi bekleyen yeni başlangıçlar olabilir. Bu hafta beklenmedik bir karar alabilirsiniz ve bu hayatınızda bir şeyleri değiştirebilir. Önemli kararların veya değişikliklerin bir haftası olacak. Hayatında yeni şeylerden korkma. Hata yapmaktan korkmayın ya da tekrar tekrar yapın. Bu senin evrim sürecin ve ona karşı gelme. Bu mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacak. Bu yedi gün boyunca, ailenizde bir çocuk veya genç biriyle ilgili acil işleriniz olacaktır. Eğer işiniz çocuklarla ilgiliyse, şimdi önemli sonuçlar alabileceksiniz. Bu hafta hem iş hayatında hem de özel hayatınızda sizi memnun edecek olaylar olabilir.

Oğlak burcu bu hafta eviniz için önemli görevlerin ve planların hazırlanması veya gerçekleştirilmesi için veya evinizi yenilemek veya inşa etmek için önemlidir. Ev içerisine masraflar yapabilirsiniz. İş hayatına dair planlarınızda bazı değişiklikler ve başarılı hedefler mümkündür. Bu hafta uzun süredir görmediğiniz biri ile de hasret gidermeniz mümkün. Aşk hayatında ise sevdiğiniz ile evliliğe dair konuşmalar yapabilir, romantik bir hafta geçirebilirsiniz.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta büyük ölçüde, hafta, ailenizle veya sevdiklerinizle ya da anne ya da baba tarafından akrabalarla ilgili olsun, aile işleriniz ya da görüşmeleriniz için faydalı olacaktır. Aileniz bir konuda size hak verebilirler. Dargınlık varsa bu son bulabilir ve barışabilirsiniz.

Bu hafta nişan, düğün, doğum günü, yıldönümü ve diğerleri ile ilgili olası olaylar var. Sevdiklerinizin özel günlerine katılabilir, yeni insanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sosyal yönden de bu hafta aktif olacaksınız. Dostlarınızla daha sık bir araya gelebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Artık, özellikle bitmemiş ödemeler ve yükümlülükleriniz varsa, finansal kaynaklarınızı raporlamak, dengelemek ve planlamak için zaman ayırmanız önemlidir. Yine de geçmişiniz, özellikle ‘kirli’ sorunlarınız varsa, kendinize hatırlatın. Geçmişte yapılan hataları tekrar etmemeye gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status