Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta başka bir şehirde bulunan bir partnerle aşk endişeleri ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Romantik buluşmalar ile seyahat etmek hayal kırıklığı yaratabilir veya sizi hassas bir duruma sokabilir. Bu yedi gün boyunca, dikkatinizi ailenize yönlendirin, yaşamınızda bazı ileride değişiklikler hazırlayın, çünkü bu konularda önemli başarılar veya ilerlemeler elde edebilirsiniz. Evlilik veya birlikte yaşama başlamak için iyi bir hafta olacak.

Oğlak burcu bu hafta birçoğunuz evinizde gerginlik anları yaşayacaksınız; bu, kelimeler veya kararlarda daha fazla bilgelik kullanılırsa kolayca aşılabilecek. Havadan veya ateşli burçlardan doğan akrabalarınızla ilişkinizde dürüst ve doğru olun. Bu haftayı, dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla, vatanınız dışındaki yaşam bilginizi zenginleştirebilecek yeni tanıdıklar oluşturmak için kullanın.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir cinsel çekiciliğin tadını çıkaracaksınız. Şimdi yeni bir ilişki gerçekten çok yoğun olacak ve bir ilişki ya da başka bir komplikasyon içerebilir.

Perşembe-Pazar sezgileri arttı ve içgörü flaşları kendini keşfetmeye ve açığa çıkarmaya yol açtı. Kişiliğinizin daha benzersiz veya ilginç tarafını ifade ederken rahat olabilirsiniz. Normal rutininiz dışında, yeni bir şeyler denemek gibi hissedeceksiniz. Bu yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Rahatlık alanınızı terk etmek ve sıradan bazı insanlarla sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status