Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir anda sizi destekleyecek veya maddi olarak size yardımcı olacak bir kadının iyiliğinden faydalanacaksınız. Anneniz de size yardımcı olabilir. Maddi ve manevi yanınızda olabilir. Alacağınız destek ile bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca bir kadınla ilgili önemli bir olay için hazırlıklara katılacaksınız. Bu bir söz nişan daveti ya da doğum günü gibi özel gün kutlaması olabilir. Aileniz ile zaman geçirmeniz ve ev işlerine yardım etmeniz gerekebilir. Evinize gelecek misafirler de olabilir.

Oğlak burcu bu hafta, önemli plan ve projelerin geliştirilmesi için kendinizden oldukça için büyük beklentileriniz olacak. Bazı planlarınızı bir an önce hayata geçirmek istiyorsunuz. Başarılı bir sonuca ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Ancak şu günlerde verdiğiniz emeklerini karşılığını sabır ederseniz, ilerleyen haftalarda alacaksınız. Özellikle işinize yaptığınız yatırımların karşılığı yaz aylarında gelebilir.

Bu hafta hassas bir sağlığa sahip olacaksınız. Bu yüzden yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Ayrıca sizi rahatsız edecek herhangi bir şeye karşı dikkat edin. Hafta boyunca, yakın gelecekte üstesinden gelmeniz gereken masraflarla, ödeme veya finansal belgeler hakkında önemli görüşmeler yapacaksınız. Bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Çünkü mecburi harcamalarınız da olacak. Bunlar evlilik masrafları da olabilir.

Ruya tabir

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta yeni ve eski arkadaşlarınızla ilginç anlar yaşayacaksınız. Bu hafta görüşeceğiniz kişilerle güzel sohbetler içerisinde olabilirsiniz. Evinize gelen misafirler ve başka arkadaşlarınız ile daha fazla zaman geçirebilir ve keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Bu hafta bir arkadaşınızın hayatında bir yaşam değişikliği nedeniyle ona yardımcı olmanız gerekebilir. Belki onun evlilik ya da başka telaşına destek olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınız bu hafta size ihtiyaç duyabilirler. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insana duygularınızı daha net belli etmeniz onun hoşuna gidecektir, sizden ilgi bekliyor olabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Haziran 2018

Bu hafta size sadece neşe vermeyecek, aynı zamanda sizi eski ve yeni hatalarınızı size gösterecek bazı hoş olmayan anlarla sınayacak. Geçmişte yaşadığınız kötü tecrübeler aklınıza gelebilir, ancak temkinli olmanızı da sağlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status