Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize odaklanarak yeni kararlar alacaksınız.  Yeni bir şeyler yapmaya çalışabilir ve pratik fikirlerinizle bazı görevlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çalışkan ve doğru yolda kalabilmek için elinizden geleni yapmaya çalışabilirsiniz. Bu hafta başında azminiz artıyor, çalışma hevesiniz yükseliyor ve tamamen işlerinize odaklanmak için gerekli koşullara sahip olabilirsiniz. Geçen hafta ertelediğiniz işleri bu hafta tamamlayacaksınız. Üzerinizde yorgunluk gidecek ve motivasyonunuz artacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ilerleme sağlamak için yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Kariyer ve eğitim hayatında nereye gitmek istediğinizi gözden geçirecek ve hayallerinize yakınlaşmak için planlarınızdaki değişikliklere açık olacaksınız. İş hayatında yeni fırsat ve olanaklar getirmesi için sosyal bağlantılar kullanılabilir. Perşembe günü Merkür burcunuza giriyor ve önümüzdeki haftalarda yeni fikirlere odaklanabilirsiniz. Hatta daha aktif bir zekaya sahip olabilirsiniz, zihninizde bazı şeyleri daha net düşünebilirsiniz. Aynı zamanda planlarınızı başkalarıyla paylaşarak destek görmek isteyeceksiniz. Yeni başlangıçlar ve yeni yol planları üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu, sezgilerinizi güçlendirebilir ve bilinçaltı zihniniz ve manevi benlik ile daha güçlü bir bağlantı kurmaya odaklanabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta dikkatinizi aileden bir erkeğin çeşitli haberlerine veya olaylarına vermeniz gerekebilir. Bir konuda aileden birine yardım etmeniz gerekebilir. İş bağlantıları sizin için ilginç bir şekilde gelişecektir. Yeni tanıdığınız insanlar bu hafta sosyal hayatınızı renklendirecek, sosyal hayatınız genişlemeye başlıyor.

Bu hafta özellikle mesleki gelişiminiz sizin için önemli olacak. Yeni bir fırsat olabilir, ancak sizi en başından hayal kırıklığına uğratması da olasıdır. Bazı sebeplerden dolayı bir fırsatı geri tepmek zorunda kalabilirsiniz. Bir iş aramaya devam ediyorsanız, birkaç seçenek arasında tereddüt edebilirsiniz, ancak hepsi geçici görevlerdir (yani, sürekli bir iş olmayacaktır). Halen istihdam ediyorsanız, idareci olun ve sizi strese sokan bir durum ortaya çıksa da işinizi devam ettirin.

Bu hafta mali işler sizin için karmaşık olmayacak, ancak kendi masraflarınızı dikkatle düşünmeniz gerekecek. Bazılarınız aile geliriniz ve harcamalarınız hakkında ciddi konuşmalar yapacaklar. Bu hafta, mali işlerinizi lehine fırsatı olacak, ancak duygusal olabilirsiniz.

Oğlak burcu aşk hayatında bu hafta sorunlar olabilir. Sevdiğiniz insanla kıskançlık yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Ya da mevcut bir sorunu aşmak sizin için zor olabilir. Aile ilişkileri ve evliliklerde de problemler olabilir. Geçmişte yaşanan olayların etkisi hala devam ediyor ve bazı güven problemlerini henüz aşamamış olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status