Oğlak Burcu 2022 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2022’de oğlak burcunu neler bekliyor?

2022 konuşulduğunda, güzelliğe ve uyuma olan ilginiz sizi yeni durumlara kapatmaya götürebilir. Bu, kendinizi daha rahat ve verimli hissetmenize neden olabilir. Sevinç ve neşe bu Yeni Yılı doldurabilir.

Güzellik ve çekicilik sadece tek bir şeyle ilişkilendirilmeyebilir. Çeşitli spektrumlarda somut ve yaygın olabilir.

Her şeyle ilgili olabilir. Sanatla, mimariyle ilgili olabilir veya belki de etrafta seyahat edeceğiniz ve keyifli bir yerle ilgili olabilir.

Sizin için 2022 yılı ile ilişkilendirilmesi gereken bir anahtar kelime olsaydı, o da güzellik ve çekicilik olurdu. Yani bu okuma şimdiden ilginçleşmedi mi? Ne de olsa güzellik notu almaya başladınız ve herkes en güzeli düşünüyor!

İlişki Aşk

Sonunda başkaları tarafından daha fazla takdir edilebilir ve önemsenebilirsiniz. Hayatınıza her zaman derin bir amaç katan yakın, samimi bir dostluk, tüm hayatınız boyunca isteyeceğiniz biri olduğuna ikna edebilir. Bu yüzden ilerleyin ve teklif edin, zaten bir dokunuş geç kaldınız.

Bir aşık olarak hem sadık hem de sevecensiniz, ancak ihanete uğrama duygusu sizi ele geçirebilir. Bir ilişkide aşkı bulan o kutsanmış çift arasında olurdunuz. İkinizin de birbirinizi arkadaş olarak tanıdığınızdan ve birbirinizden hiçbir şey saklamanıza gerek olmadığı için gurur duyabilirsiniz.

Bununla birlikte, acımasız, duyarsız ve düpedüz zalim olmanıza neden olabileceğinden, uzun süreli arkadaşlık ve dolayısıyla yeni demlenmiş ilişki arasında zayıf kalmaya devam ettiğinizi onaylayın. Harekete geçmeden önce düşünün. Aksi takdirde, ilişki içinde bir fırsata bile neden olabilir.

Çocuklar sorunları için kadın Oğlak yerlilerine daha fazla güvenebilirler. Bu nedenle, bir anne, kız, kız kardeş veya oynadığınız herhangi bir rol olarak, gerçekçi bakış açınız ve akıllı zihninizle birlikte onlara yardımcı olacaksınız.

Bazen, izin verilen lüksleri sevmeyi ve lüks içinde yaşamayı unutacak kadar duygusal olacaksınız, ailenizin onlarla aynı alanda olmadığınızı hissetmesine şaşacak bir şey yok.

Kendinden emin olmayacaksan, kendine güvenmek sana kaba gelebilir. Mutlu olmak istemiyorsanız, mutlu olmak size bencil görünebilir.

Rahat ve güvende olduğunuz için kendinizi suçlu hissedemezsiniz ve bunlardan herhangi biri olmak sizin suçlu olmanıza neden olmamalı çünkü bunu istemiyorsunuz. Öyleyse kendini sevmeye ve cesaretlendirmeye şimdi başlayın, daha iyi hissedeceksiniz.

Para Finans

İyi kazandığınız şeyler göz önüne alındığında, mülk biriktirmeye ve yatırım yapmaya veya varlık inşa etmeye de karar verirsiniz. Ancak tüm yıl bu karar için elverişli olmayabilir. Bu nedenle, Eylül 2022’nin zirvesinden sonra desteklemeyi düşünmek en iyisi olabilir.

Nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiğini planlamak ve analiz etmek için yılın ilk birkaç ayını kullanabilirsiniz. Bazılarınız ayrıca yeni ortaklar veya iş ortakları ile tanışma şansına sahip olacaksınız. Partnerinizle ilişkinizi düzeltirken herhangi bir hata yapmamak için bunları akıllıca seçin.

Yaklaşımınızda akıllı ve aktif olmak son derece önemlidir. Bu nedenle, herhangi bir yeni çalışma bağlantısı kurmadan önce bazı uzmanlara danışın. Yılın sonuna doğru, hayatın nasıl bir dönüş alabileceğinden gurur duyacaksınız. Bu, 2022 yılında en çok keyif almanız gereken bir şey olacaktır.

Sağlık

Fiziksel dayanıklılığınızı canlandırmak için son zamanlarda birçok değişiklik ve zorluk yaşasaydınız en iyisi olurdu. Aile üyeleri sorunları için size daha fazla güvenebilir, bu da sizi Deniz ve Şeytan arasında sıkışıp kalmış hissetmenize neden olabilir.

Ayrıca, bir hayat arkadaşı bulmaya çalışanlar için yıl uygundur. Partneriniz de destekleyici olabilir ve size çeşitli kaynaklardan gelecektir. Örneğin, bir ilişkiyi tetikleyebilecek bir kutlamada veya bir aile buluşmasında partnerinizle tanışacaksınız.

Sosyal hayat

İç gözlem yaparak ve zihninizi sosyal olmayan şeyler üzerinde çalıştırarak, bu yıl rutin varoluşun gerginliğinin ve gerginliğinin üzerine çıkacaksınız. Öyleyse, tadını çıkarın!

Gerginliği gidermek için içsel yaratıcılığınızı bile kanalize edebilirsiniz. Bu Yeni Yıl 2022’de – yeni şeyler geliyor, çoğunlukla kararlarla geliyor. Neden günlük engeller ve ızgara için geri itmiş olabileceğiniz becerileri geri getirmiyorsunuz? Ne de olsa, gevşemek, rahatlamak ve yetenekleriniz, eylemleriniz ve beğenilerinizle daha fazla sakinlik ve huzur aramak için bir yıl.

2022, birçoğunuz için bazı karışık sonuçlar doğurabilir. Ancak diğer yandan sabrınız, kararlılığınız, bağlılığınız ve amaçlı doğanız, sorunlarınızı ve başkalarını etkilemenizi kolaylaştırabilir.

Oğlak burcu kadınları hem işyerinde hem de evde olumlu bir yıl geçirebilir. Bu, bir gün koşuşturan birçok bayan için harika bir haber. Ancak, hayattaki çeşitli alemleri ele alarak hareketli bir tavus kuşu olacaksınız. Sonunda biraz rahatlayacaksınız ve bu nedenle tavus kuşu biraz daha az koşabilir ve daha fazla dans edebilir.

Etrafınızdaki tüm tatlılığın tadını çıkarabilirsiniz. Aslında, yeni başlayanlar için, etrafınızdaki tüm tatlılığı tespit etmek ve onun tadını çıkarmak için zamanla temas kuracaksınız. Dolayısıyla 2022, anne adayları için de dürüst bir yıl olabilir.

Anne adayları bu zamanın tadını çıkarmalı. Bir ömür boyu seveceğiniz bir şey. Bu yüzden bu noktayı en başta yapın, her şeyin dikkatli bir şekilde tadını çıkarın. Her an, doğmamış çocuğunuzla bağlantı kurun ve bağlanın.

Evlilik hayatı

Oğlak Burcu 2022 – Bu, ikinci bir evlilik bulmaya çalışanlar için dürüst bir aşama olacaktır. Tek tavsiye, bir ortak bulmak için acele etmemek ve bir an önce yerleşmek değil. Ancak, kararınızda başarısız olacağınız için acele etmeniz gerekiyor mu?

Potansiyel müşteriye sorun ve ikna olduktan sonra seçimi siz yapın. Tabii ki, tüm bunlar biraz sabır ve bağlılık gerektirebilir. Ancak bir kez doğru yöne gittiğinizde, şüphesiz doğru kişiyi bulacaksınız.

Yılın ortasına doğru, özellikle 2022 Temmuz’undan sonra, çok uzak bir diyarı ziyaret etme şansınız da olacak. Bu hem boş zaman hem de akademik bir keşif olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status