Akrep Burcu 2022 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2022’de akrep burcunu neler bekliyor?

2022 yılında, günlük rutininize düzenli olarak akan göreceli kolaylığı deneyimleyeceğiniz için endişe seviyeniz de yüksek olabilir.

2022, zihninizi besleyeceğiniz bir yıl olacak. İyi bir kitap okumak, meditasyon yapmak ve aynı düşünce ve beğeniye sahip insanlarla bir toplulukta aktif olmak gibi sağlıklı alışkanlıklarla bunu hissetmeniz önemlidir. Akrep 2022 tahmininize göre, uyandıktan sonra ve uykudan önce meditasyon yapmayı günlük bir ritüel haline getirin.

Ayrıca, vücudunuz ve zihniniz için iyi olan sağlıklı, hafif yiyecekler yemeye bakın. Kaygıyı artıracak yiyeceklerden kaçınmaya çalışın. Daha fazla bitki çayı için ve ayrıca uçucu yağ ile kendinizi şımartın.

Aşk İlişki

Çocuklar sorunları için size daha fazla güvenebilirler. Bir anne olarak, pratik ve zeki zihninizle birlikte bu durumdan kurtulmalarına yardımcı olacaksınız.

Bu özellikle Akrep kadınları için geçerlidir – fiziksel ve zihinsel olarak kendinize dikkat edin. Tabii ki, ailenize bakmanız için zinde ve harika olacaksınız. Ancak ünlü Oprah Winfrey’in dediği gibi, “Sevgiyle dolmalı ve kendinden taşanlarla yetinmelisin; herkese taşar”.

İnsanlara gücünüzü ve içsel gücünüzü hissettirin. Eşdeğer bir zamanda, tüm kariyerinizi ve özel uğraşlarınızı ele almak için parmak uçlarına basacaksınız. Bu yüzden yolculukta seni unutma. Herkesin ihtiyaçlarını karşılarken, kendi ihtiyaçlarınızı da anlayın ve onları da karşılayın. Kendi başınıza olduğunuzu hissettiğiniz günler veya bir fırsat istiyorsanız, ayrılmaya çalışın, dolaşın, günlük rutininize gelmeden önce biraz ME zamanı geçirin. Mevcut fiziksel durumunuzu analiz etmek için biraz zaman harcamak sizi yalnızca daha enerjik ve keyifli hale getirebilir.

Tüm bu yöntemler, şimdiki donukluğunuza bir cevap aramanıza yardımcı olabilir, sizi yeniden enerjik ve cıvıl cıvıl yapar. Ancak tam tersine, aile içindeki beklenmedik sorunlar sizi uzun süre planladığınız ve hayal ettiğiniz geziden uzak tutabilir. Bu yüzden kendinizi depresyonda hissetmeyin; çok fazla gecikmeden arama şansınız olabilir.

Herhangi bir karar vermeden önce ailenize danışın ve yakınlarınızdan ve sevdiklerinizden beklenmedik bir şekilde reddedilme olasılığı vardır. Bu nedenle, yıl karışık sonuçlar alabilir, ancak eşdeğer bir zamanda, makul çabalar olmadan takip edilmesi zor olmayacak olan başarınızdan gurur duyacaksınız.

Kariyer

Kariyer açısından bakıldığında, 2022 yılı birçok ilerleme işareti getirebilir. Bu, oldukça memnun olacağınız bir yıl olacak ve kariyer listenizdeki her şeyi kontrol etme görevini üstleneceksiniz.

Diğerleri, kendi cesur kararlarınızla birlikte sizi sağlam bir kişilik olarak görebilir. Güçlü bir sese sahip olmak da bu yıl Akreplerin güçlü noktalarından biri olabilir. Öte yandan, bazıları bu kadar inatçı ve savunmacı oldukları için diğerlerinden tepki ve eleştiri alabilir. Eleştiri daha çok Akrep kadınlarına yönelik olabilir.

Sosyal Hayat

Cömert, esprili, sevecen, çekici, her zaman oyuncu ve son derece canlı bir kişilik olabilirsiniz. Bu, 2022 yılı için olabilirsin. Bu yıl tamamen eğlenceli olacağınız için herkes etrafınızda olmayı sevebilir ve şirketinizde olmayı arzu edebilir.

Çoğunuz karşı konulmaz bir mizah anlayışına ve muazzam bir çekiciliğe sahip olabilirsiniz, bu da sizi sosyal çevrenizde ünlü bir yüz yapar. Ayrıca, kişiliğiniz neden insanların da sizinle ilgilenebileceğini ve ayrıca şirketinizde mutlu olacağını. Bu nedenle, Akrep 2022 burcunuz, muhtemelen çevreniz ve arkadaşlarınız arasında çok tanınan bir yapınız olacak.

Erkek ve Kadın Akrep, hem işyerinde hem de evde olumlu bir yıl geçirebilir. Çabalarınız, uzun süredir takip ettiğiniz başarının ana nedenidir. Ayrıca, iyi işler ve başkalarına karşı bir tür kalp sayesinde, bu yıl başkaları tarafından daha fazla takdir edilecek ve ilgileneceksiniz.

Uzun bir süre için kritik bir projeye başlayacak olanlarınız için, şimdiki projenizde yapmayı planladığınız değişiklikleri ertelemek daha iyi olabilir, çünkü bunu şimdi üstlenmeniz için zaman uygun değildir. Bu nedenle, bir projeyi başlatmak ve değiştirmek şu anda ödüllendirilmeyebilir. Bununla birlikte, büyük olan, her şeyi en iyi şekilde ölçmek ve elde etmek için enerjinizin her birinin, uzun süredir göz atmakta olduğunuz içsel sıkıntının üstesinden gelmenize yardımcı olabilmesidir.

İçsel kargaşanın üstesinden gelen enerjiniz de bulaşıcı ve bulaşıcı olabilir. Bu enerjiyi hem iş hem de özel yaşamınızda taşıyabilirsiniz.

Evli insanlar sevgili ortaklarını özleyebilir. Lehlerine işlemeyen çeşitli sebepler olabilir. Bekarlar da yalnızlık yaşayabilir.

Akrep burcu 2022, bekarların bu yıl aşkı ve mutluluğu arama arayışı sırasında da olabileceğini söylüyor. Bu nedenle, ne yapmayı denemeyi önerdiğinize dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca 2022’nin ilk aylarında aşkı bulmakta bazı engeller ve zorluklar olabilir.

Ancak, 2022 Eylül ayından itibaren işler destekleyici görünebilir. O zamana kadar duygularınızı ve hislerinizi içinizde tutmanız gerekecek.

Kendinden emin!

Akademisyenler ile ilgili soru ortaya çıktığında, seçiminiz konusunda çok net olmalısınız. Çok çalışın ve uzun vadede iyi hazırlanın.

Bu nedenle, 2022 yılı, çok çalışan ve akademik olarak çok daha iyi bir gelecek planlayanlar için de mükemmel olabilir.

Bu yıl akademik hazırlığınızın en önemli kısmını yapın. Yine bu yıl, üniversite öğrencilerinin yabancı bir ülkede yöneticilik eğitimi almaları için uygundur. Dürüst bir burs programı için biraz destek bile alabilirsiniz.

Bu yılki enerjiniz, kariyerinizde bir artış sağlamak için yeterince yüksek olabilir. Hayatta başarmak istediğiniz her şeyi başaracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status