Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizde geniş bir duygu yelpazesi yaşayacağınız bir hafta önünüz var. Bazı durumlarda, akrabalarınızla yakın ve uzak bir ilişkisi olabilir. Hafta boyunca, nadiren iletişim kurduğunuz akrabalarınızdan çeşitli haberler alabilirsiniz.

Ne yazık ki, bu hafta tanıdığınız bir kadın hakkında hoş olmayan haberlerle sizi rahatsız edebilir. Muhtemelen onunla nadir ama özel bir kişisel veya profesyonel ilişkiniz var.

Hafta boyunca çocuklar ve gençlerle ilgili planlarınız ve eylemleriniz iyi bir gelişme gösterecektir. Bir çocuğun veya gencin hayatındaki bir değişiklikle ilgili başarısı, telefonda bir konuşma konusu olacaktır.

Seyahat planlarınız bu hafta iyi bir gelişme gösterecek. Bu, yeni bir kariyerin başlaması, yeni bir aile kurması ve daha fazlası nedeniyle başka bir şehre veya ülkeye taşınmak için iyi bir zaman olacaktır.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu 

Kova burcu bu hafta boyunca yaşadığınız şehir dışındaki bir mülke bakmak için seyahat etmek zorunda kalırsanız, sürprizler beklemeniz olası değildir.

Bu hafta hoş olmayan anlardan bazıları, yaşamadığınız insanlarla gergin ilişkilerle ilgili olacak.

Bu yedi gün boyunca önemli bir faktör, özellikle spesifik sağlık sorunları ortaya çıktığında hafife alınmaması gereken sağlığınız olacaktır. Doktorunuzun reçetelerini takip edin ve kendi kendine ilaç kullanmaktan kaçının.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kova kadınları son birkaç haftanın sıkıntılı durumlarında sakinleşecekler. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişiden yardım veya önemli tavsiyeler alacaksınız.

Kova erkekleri bu günlerde değişebilir bir ruh haline sahip olacak ve kötümserlik ve üzüntü büyüyecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status