Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekten para kazanacağınız veya bir erkekten gelecek bir fikirden (öneri) zevk alacağınız bir hafta. Bunun kendi ailenizin bir insan olması mümkün, ama bu bir zorunluluk değil. Bu yedi gün boyunca, eylemlerinizin geçerli bir planını yapmanızı isteyecek olan çocuk veya gençlerle ilgili irtibat, konuşma veya diğer ciddi taahhütleriniz olacak. Bu hafta, yaşamınızdaki önemli bir rol, eylemleriniz ve kararlarınız üzerinde önemli bir etkisi olacak ya da yaşamınızdaki değişikliklerde özel bir rolü olacak Hava ya da Dünya burçları altında doğan insanlar tarafından oynanacak.

Kova burcu bu hafta duygusal kararlarına dikkat et, çünkü onların değişimleri neredeyse imkansız olacak ya da kalıcı önemi olacak. Hafta boyunca, bir kadının sizin için herhangi bir kar ya da finansal kazancı önerisinden etkilenmek için acele etmeyin.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye geleceğinizi düşünmek ve planlamak için iyi bir şey. İyimserlik, geniş görünüm ve mükemmel karar verme becerileri, ilerideki tercih edilen yolu açıkça görmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zenginleştirir ve tatmin eder hale getirir. Ayrıca diplomasiye güvenebilir ve iletişim ve ilişkilerinizdeki dokunma işlemlerine katılabilirsiniz.

Ruya tabir

Cumadan pazara, kazanmak için rekabet etme tutkusunu getiriyor. Şimdi, hemen hemen her eylem, ister aşkta, ister sporda ister iş dünyasında başarılı olacak. Hoşunuza giden iyi şans, kendi güçlü inancınızdan ve iyi niyetinizden gelir. Bu, kararlı eylemler, önemli kararlar vermek, liderlik etmek ve servetinizi arttırmak için doğru zamandır. Bu, mevcut ilişkilerle çıkmak ve geliştirmek için özellikle iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status