Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınıza biraz istikrar ve güvenlik sağlamaya çalışmaya odaklanabilirsiniz. Hafta sonu planlarınız üzerinde çalışabilir ve haftanın ilerleyen günlerinde yaşamınızın temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Uranüs’ün Cuma günü Mars’a karşı gelmesiyle birlikte hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz olaylar olabilir ve bir çıkışa ihtiyaç duyabilirsiniz. Venüs Cuma günü yay burcuna giriyor ve Merkür pazar günü Yay burcunda geriye dönüyor. Önümüzdeki haftalarda hayalleriniz ön planda olabilir. Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza bazı sorunlarla mücadele edebilirsiniz. Asi olmaktan kaçınmaya çalışın ve hayalinizde henüz büyük değişiklikler yapmaya çalışmayın. Pazar günü aşk ve ilişkiler alanında dolunay oluşuyor ve kalbinize bağlanmaya ve daha sevecen olmaya çalışmaya odaklanabilirsiniz.

Kova burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe olacak. Hafta başlangıcında enerjiniz pek yüksek olmayabilir ve kendinizi işlerinize vermenizde güçlük çekebilirsiniz. Özellikle üzerinize baskı olduğunu düşündüğünüz bir konuda kaçış arayacaksınız. Kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta aile içi harcamalarınızda bazı pişmanlıklar olabilir. Sizin için değerli olan bir eşyayı kaybedebilirsiniz ya da hayal kırıklığına uğrayacağınız bir şey olabilir. İş yerinizde büyük gerginlik yaşamanız olasıdır. Ancak genel olarak olumlu sonuçlar, başarı, yeni sözleşmeler, müşteriler ve daha pek çok konuda şanslı zamanı bekleyeceksiniz.

Hafta boyunca para, yatırım, satın alma ya da satış gibi çeşitli planları tartışacaksınız. Bir kadınla gelecek vaat eden bir ilişkiniz olacak. Şu günlerde dedikodular ya da aldatma gündemde olabilir. Elde ettiğinizi düşündüğünüz başarılarla övünmekten kaçının. Çünkü bu şeylerin hala gelişmesi için zamanınız var. Başarılı olduğunuzu düşünerek tembellik yapmamaya gayret edin, yoksa alay konusu olabilirsiniz.

Bu hafta sizin için neyin daha önemli ve iyi olacağını düşünerek, gelecek için size yarar sağlayacağını düşündüğünüz bilgiler edinmeye ihtiyaç duyacaksınız. Kötü haberlere tepki vermeye acele etmeyin, aksi takdirde olumlu gelişmeyi tersine çevirebilirsiniz. Bildiğiniz birinin hırsızlık veya hayat kaybıyla ilgili bir haber, sizi şaşırtmaz, çünkü bu kişinin ne yaptığını önceden biliyorsunuzdur. Genç Kova burcu kadınları, bu yılın sonuna kadar alınacak para ile ilgili haberler nedeniyle adeta yeniden doğmuş hissedecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status