Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde geçmişinize geri dönmek zorunda kalacağınız bir hafta var demektir. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla toplantılar, geçmiş ayların veya yılların çözülmemiş problemleri gündeme gelebilir. Geçmişte yarım kalan işler tamamlanabilir. Ya da geçmişte yaşanan bazı sorunların yeniden çözümü için kolları sıvayabilirsiniz. Aile içerisinde de önemli görüşmeler olabilir. Bu hafta ayaklarınızı zemine sağlam basmak zorunda kalacaksınız. Davranışlarınızda ve kararlarınızda acelecilik veya duygulanmadan kaçınmanız gereken çok karmaşık bir hafta olacaktır. Ani gelişmeler olabilir ve bir anda sinirlenebilirsiniz.

Koç burcu bu hafta birinden belirli miktarda para alacaksınız, fakat muhtemelen beklediğiniz gibi değil. Elinize beklediğinizden az miktarda para geçebilir. Size olumsuz bir tavrı olan insanlara dikkat edin, çünkü bu yedi gün boyunca onların kıskançlığı ya da kötülükleri çok şaşırtacak ve oldukça farklı tepkiler olacaktır.

Genel olarak, bu hafta yaşanan sıkıntılar, sizi rahatsız etmekten ziyade, rahatsız edici şeyleri ve yaşamınızdaki insanları temizlemenizi gerektirebilir. Ya da sizin için önemli birinin hayatınızdan çıkmasını gerektirecektir. Deneyimleyeceğiniz şeylerin daha akıllı ve daha felsefi bir görünümü size yardımcı olacaktır.

Hafta sonu akrabanız, komşunuz, arkadaşınız veya meslektaşınız olabilecek bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir buluşma ya da kutlama olabilir. Koç erkekleri bu hafta çalışma ortamında diğer erkeklerle güç ve diğer konularda karmaşık ilişkileri olacaktır.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Çarşambaya kadar, güçlü, güvenli ve cesur hissedeceksiniz. Bu, egzersiz, el emeği, dövüş ve spor aktiviteleri, özellikle rekabetçi bir doğaya sahip olmanız gibi fiziksel aktiviteler için mükemmel bir zamandır. İş aktiviteleri iyi geçebilir. Bu, geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelme zamanı olacak. Güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz ve bu hafta yeni projeler başlatmak için özellikle iyi bir zamandır. Aşk hayatında da mutlu olacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

Perşembe günü özellikle Oğlak burcunda 12 Temmuz Güneş Tutulması‘na kadar iki hafta boyunca sizi daha duygusal hale getirecektir. Her zamankinden daha ciddi hissedebilir ve üzüntü, suçluluk veya korku anlarını deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu dolunayda da inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Değişime ve özgürleşmeye istekli olma fırsatları yaratır. Bu, yaşamınızda istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmak için çok çalışmak için iyi bir zamandır. Öz disiplin ve duygusal olgunluk başarının anahtarlarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status