Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlarla vakit geçirebilir ve haftanın başlamasıyla ilişkilerinize daha fazla dikkat verebilirsiniz. Bu hafta başkaları ile ilişkilerinizi güçlendirmeye çalışmaya odaklanabilirsiniz. Mars, Pazartesi günü Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor ve duygusal bağlarla çalışıp işleri daha ciddiye alıyor olabilirsiniz. Mars, Salı günü Venüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor olacak. Bu nedenle daha büyüleyici ve etkileyici olabilirsiniz. Başkaları tarafından kolayca dikkat çekici olabilirsiniz. Aynı zamanda görüşmelerde rahatça uzlaşmaya varabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında sevdiğiniz insan ile daha çok yakınlaşmaya odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinizi daha iyi anlamak isteyebilirsiniz. Merkür, Perşembe günü kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Bu sebeple nümüzdeki haftalarda olaylar karşısında bakış açınız ve yaklaşımınızda daha pratik olabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışarak, büyük resmi ayrıntılarla birleştirirsiniz. Detayları bu hafta daha rahat görüyor olacaksınız. Hafta sonu boyunca, kendinize bir macera arayabilir ve kendi hobinizi yapmak için zaman ayırabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı, Cuma ve Cumartesi olacak. Haftanın geneli güzel geçecek. Bu hafta sizin için gerginlik yaratan sorunları kolay bir şekilde çözebilecek enerjiye sahipsiniz. Kısacası hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Sorunlara karşı hızlı bir çözüm bulmaya istekli olacaksınız. Çalışmanız gelişecek veya muhtemelen 2017’de başlayan bir etkinliğe, sözleşmeye veya projeye başarılı bir şekilde son vereceksiniz. Eğlenceli veya zaman alan proje sözlerini fark etmeye başlamak için bir fırsatınız olur. Genel olarak, bu hafta, geçmişinizle bir şekilde iyi mesleki fırsatlar getiriyor.

Bu hafta, beklenmedik maliyetler veya finansal problemler, genç bir erkek sebebi ile çıkabilir. Genç koç burcu erkekleri para ile ilişkili hoş olmayan çeşitli sorunları yaşayabilir. Bu hafta Koç burcu aşk hayatı, muhtemelen önceki planların ve beklentilerin gerçekleşmeleri ile ilgilidir. Gebelik, çocuk doğurma gibi konularda görüşmeler veya olaylar mümkündür.

Bu hafta son zamanlarda yaşadığınız farklı aşk deneyimlerini düşünmek için nedenleriniz olacak. Bu hafta, arkadaşlarınızla birlikte olmanız için bir fırsat olacak. Durum güzel olabilir, ancak arkadaşlarınızın bulunduğu çevredeki bir kişinin sağlık sorunları ile de ilgili olabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status