İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni hareket ve kararlarla alarak kendinize ve isteklerinize zaman ayırmaya çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir şey yapmadan önce kesin sonuç almak isteyeceksiniz. Belirsizliklere tahammülünüz olmayacak. Hafta ortası, zihniniz aktif olabilir ve başkaları ile iletişimde daha etkili olabilirsiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Bu sebeple fikirlerinizi sıralayabilir, kısa vadeli planlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca başkalarına nasıl hissettiğinizi rahatça açıklayabilir ve iletişimde kendinizi ifade etmeyi kolaylaştırırsınız. Merkür Çarşamba günü de Kova burcuna giriyor ve önümüzdeki günlerde büyük Fikirler bulabilirsiniz. Özellikle genişleme ve araştırma planları üzerinde çalışabilir, iyimser bir bakış açısı kazanabilir ve yeni fırsatlara odaklanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, baştan bir şeye başlayabilirsiniz. İş, eğitim alanında yeni bir sayfa açabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra iç dünyanızı güçlendirebilir veya duygusal ihtiyaçlara eğilimli olabilirsiniz. Merkür, Cumartesi günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bundan dolayı daha fazla enerjiye sahip olabilir ve kontrollü hareket edebilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz insan ile birlikte eğlenmek ve ortak bir şeyler yapmak, birlikte mutlu olmak isteyebilirsiniz.

Ruya tabir

29 Ocak – 4 Şubat Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta beklenmedik sıkıntılar planlarınızı yeniden düzenlemenize neden olabilir. Ufak pürüzler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunları çözmenize yardımcı olmak için diğer önemli taahhütlere öncelik vereceksiniz. Özellikle iş hayatında planlı bir şekilde sorunları gidermeniz mümkün olacak.

Hafta içi seyahat etmeye elverişli olacak ve yakın ya da uzakta yaşayan insanlarla görüşebilirsiniz. Siz ziyaretlerine gidebilirsiniz. Seyahat, ulaşım, turizm, her türlü rezervasyon ve daha fazlasıyla ilgili işlere konusunda iyi şans ve başarılara sahip olacaksınız. Bu hafta boyunca, aldığınız herhangi bir bilgiye hayran kalabilirsiniz. Neyin doğru ve neyin olmadığını kontrol etmek için kendinize zaman tanıyın. Tecrübeleriniz ışığında her türlü aldatma ve kandırılma gibi durumu önleyebilirsiniz.

Bu hafta birçoğunuz en az bir günlüğüne evden ayrılacak. Diğerleri konut ya da mülkle ilgili ciddi bir iç sorun ya da diğer hoş olmayan durumların üstesinden gelmek zorunda kalacaklar. Bu hafta sizden uzakta yaşayan gençlerle sohbet edebilirsiniz. Hafta boyunca keyifli olaylardan tatsız temalara veya olaylara kadar ruh haliniz ve olaylar değişecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status