İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018’in son haftasında, çeşitli acil sorumluluk ve görevlerin yükü nedeniyle daha fazla baskı ve gerilime maruz kalacaksınız. Yakında, yıl sonuna kadar tamamlamanız gereken unutulmuş sözlerinizi veya taahhütlerinizi öğrenebilirsiniz. Bu hafta, iyi niyetlerinizin kınanması veya yanlış anlaşılmasıyla karşılaşabileceğiniz için, çoğunlukla bir erkekle ilgili olan beklentilerinizi karşılamanız zor olacaktır. Bu yedi gün boyunca, Balık burcu, Yengeç burcu veya Akrep burcu burcunda doğan insanlarla ilişkiniz karmaşıklaşacaktır. Hafta boyunca daha fazla toplantı yapacak, çeşitli toplantılara katılacak veya konuklarını evine davet edeceksiniz. Fakat ne yazık ki tüm insanlar size karşı samimi veya iyi niyetli olmayacak. Kariyer veya işinizin gelişimi için önemli ve ilgi çekici olacaktır. Çünkü yararlı bilgiler, öneriler veya yeni siparişler (üreticiyseniz) almanız mümkündür.

İkizler burcu bu hafta maddi konularda daha dikkatli olmalı lüks harcamalara dikkat etmelisiniz. Genel olarak, İkizler kadınları, bir devlet kurumu ya da bankayla ilgili parasal işlemleri çözmek için uygun bir haftaya sahip olacak. Hafta boyunca, önemli bir konuşma veya finansal nitelikte bir teklif bekleyin. İkizler erkekleri hafta boyunca hayallerini dikkatlice takip etmeleri ve hatırlamaları gerekecektir. Onlarda tesadüfen hiçbir şey olmayacak, özellikle sezginizin size rehberlik etmesine izin verirseniz.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, zihinsel karışıklık ve yanlış iletişimden kaynaklanan ilişki sorunları için potansiyel getiriyor. Gerçeklik algınız, kafa karışıklığı veya işe yaramaz bilgileri filtreleyememesi nedeniyle kolayca bulanıklaşabilir. Önemli kararlar vermek, planlar yapmak veya detaylı zihinsel çalışmalar yapmak için kötü bir zaman. Bir romantizm ya da bilim kurgu filmi izlemek, dans etmek ve şarkı söylemek daha iyi seçenekler olacaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar arası, yapmanız gereken herhangi bir şeyle ilgili büyük engellerle veya büyük hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamalısınız. İç huzuru hissetmek, tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkiler hoş olmalı ve strese neden olmamalıdır. Diğerleri üzerindeki sakinleştirici etkiniz, bunun sosyalleşme ve ekip çalışması için iyi bir zaman olduğu anlamına gelir. İstersen liderlik edebilirsin ya da sadece katılırsın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status