İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmek isteyeceksiniz ve bunun için de bir takım önlemler alabilir, yenilikler yapabilirsiniz. Maddi yönden özellikle güvence altında olmaya odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, kısa vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir ve mesleki konular hakkında bilgi toplamak ya da tavsiyeler almak için birileriyle görüşebilir, eğitim programlarına katılabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyerek, yeni fikirler bulabilirsin. Merkür Çarşamba günü Mars’a çarpıcı bir şekilde vuruyor ve Pluto’ya pozitif bir vuruş yapıyor. Bu yüzden hayatınızda daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz. Ancak hayal kırıklıklarını önlemek için enerjinizi pozitif yönde kullanın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle evinizdeki ve ailenizde Perşembe günü meydana gelen dolunayda duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz. Evde veya ailenizle ilgili bazı meseleler üzerine çalışabilir, bir şeyin temelini güçlendirebilir ve destek veya rahatlık elde edebilir veya aileye destek verebilirsiniz. Merkür Pazar günü Venüs’le aynı hizaya geliyor. Bu nedenle başkaları ile daha iyi anlaşabilirsiniz. İletişim gücünüz artabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta sizi evinizde biri ziyaret edebilir. Evinizde buluşacak arkadaşlarınızla daha samimi olabilir ve daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Dostluklarınız bu hafta güçlenecek. Onlar sayesinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu yeni tanıdıklarınızın eski dostluklarınızla aynı değere sahip olduğu anlamına gelmiyor. Kesinlikle tanışacağınız yeni insanlarla nazik ve keyifli olmaya çalışacaksınız. Ancak asıl dostlarınızı da geri plana atmamalısınız.

Bu hafta sadece olumlu olmakla kalmayıp aynı zamanda bazı sorunlarınızı çözmek için de çok önemli olacaktır. Zorlu tavizler vermeniz gerekebilir, ancak en azından hoş olmayan bir duygusal yükten kurtulacaksınız. Aşk hayatında ertelenen konuları konuşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bu hafta, mali ve parasal işleriniz için faydalı olacak. Yalnızca sizin değil, tüm ailenizi de ilgilendiren para meselelerinde olumlu olaylar olabilir. Eve giren paranın miktarında artış olabilir. Finansal problemleri çözeceksiniz veya önemli istikrar sağlayacaksınız. Yaşlı bir kadınla çatışma sadece onu utandırmaya ya da bir şekilde intikam almaya teşvik edecektir. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. 35 yaş üzerindeki ikizler kadınları başkalarıyla tartışmaktan kaçınmalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status