İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizdeki bir çocukla veya diğer genç akrabalarınızla ilgili özel duygular yaşayacaksınız. Bunun nedeni doğum günü, isim günü veya hayatlarındaki diğer önemli anlar olabilir.

Bu hafta, evde ve aile ilişkilerinizde gerilim yaratan sorunları çözmek için farklı seçenekler hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecek.

Hafta boyunca, eski veya mevcut sevginizle ilgili haberler veya olaylardan bir şekilde etkilenebilirsiniz.

Yeni tanıdıklar beklenmedik veya garip durumlarda gerçekleşecek, ancak rastgele şeyler olmadığını bilecek kadar akıllısınız. Profesyonel olarak yeni fikirler ortaya çıkacak ve tartışılacaktır.

Hafta sonu, sizinle birlikte bir iş fikri veya ek iş fikri hakkında görüşecek olan arkadaş çevrenizden veya tanıdıklarınızdan insanlarla sohbetler getiriyor.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta hayatında önemli bir olay veya değişiklik yaşayan bir kadınla ilgili bir nişan alacaksınız. Onunla tanışmak için özel bir sebebin olabilir.

Bu hafta kişisel bir tatili olan biri için bir hediye almanız gerekecek.

İkizler kadınları işleriyle ya da işleriyle ilgili ciddi fikirleri dikkate alacaktır.

Erkekler, evlerinde veya ailelerinde önemli olan bir şeyi taahhüt ederler. Hafta boyunca İkizler erkekleri, Kovalar veya Terazi burcunda doğan bir akraba ile ilgili bir olayın yaşanacağı bir zaman olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status