Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta Mars’ın geçişi sizi özellikle korkusuz yapar ve sizi dürtüler üzerinde harekete geçirir. Bu biraz heyecanlı atmosfere, tek başınıza zafer elde etmek istemenize ve cesur kararlar almanıza neden olabilir. Projeler başlatılabilir, ilginç fikirler dile getirebilirsiniz. Ancak iş pozisyonunuzda bir değişiklik olmayacak. Ayaklarınız biraz daha sağlam yere basacak. Çevrenize karşı daha ılımlı olmaya çalışın.

Boğa burcu bu hafta aşk hayatında bazı olumsuzluklar yaşayabilir. Platonik aşık olanların reddedilme korkuları olabilir ya da kendinizi karşı tarafa olumlu şekilde ifade edemeyebilirsiniz. Bazı endişeleriniz ilişkilerinize zarar verebilir. Özellikle ilişkilerde karşı taraf saygısızlık yapabilir ve kısa süreli tartışmalar, krizler ortaya çıkabilir.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu Aralık’ta başka bir şehirde veya ülkede yaşayan ya da çalışan genç insanlarla dinamik temaslar kurabilir. Bu sayede yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Bazılarınız evde misafir ağırlayabilir ya da yabancı konuklarla buluşabilir. Başka yerde yaşayan misafirleriniz olabilir.

Hafta boyunca aile içerisinde kutlamalar olabilir. Veya bir kadından bir hediye alabilirsiniz. Bunun için özle bir gün olması gerekmiyor. Ancak bazılarınız, doğum günü veya yıl dönümü için hediye alışverişi de yapabilir. Hafta boyunca, beklenmedik bir şekilde küçük bir miktar para kaybedebilirsiniz. Akılcı harcamalar yapabilir veya zamanında alacağınız bir işe para yatırabilirsiniz. Geçmişinizle alakalı sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Hafta boyunca çeşitli haberlerle, ailene veya akrabanızla bağlantı kuracak bir davetiye veya öneriyle karşılaşacaksınız. Bir nişan, düğün veya benzeri bir başka önemli olay da mümkündür. Hafta boyunca Yengeç, Akrep veya Balık işareti altında doğan bir kişi tarafından iyi haberler veya özel olaylar yaşanabilir.

35 yaş üstündeki boğa kadınları sevdiklerine ve arkadaşlarına Noel veya Yılbaşı için plan yapmak veya hediye almak amacıyla zaman harcayacaklar. Bu hafta sonu boğa burçlar seyahate çıkabilir.