Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta size farklı deneyimler ve özellikle şu anda içinde bulunduğunuz durumdan kurtulma şansı veren özel bir hafta olacak. Şansınız beklenmedik durumlarda yanınızda olabilir, ama elbette, tek başına ona güvenmemeniz gerekir. Mantık dışına da çıkmamanız gereken bir hafta olacak. Hafta boyunca stresli bir durumdan uzaklaşmanız sizin için bir hayli zor olabilir. Bir sorun sizi işlerinizden alıkoyabilir. Ayrıca tanıdığınız insanlarla ilgili onların sorunları ya da size karşı zorlukları ile karşılaşacaksınız. Bir takım anlaşmazlıklar olabilir. Belki beklentilerinizi karşılayan bir durum olmayabilir, biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Boğa burcu bu hafta aşk hayatınız sadece sevgi vermeye istekli iseniz mutlu geçecektir. Sevgi beklemek yerine sizin daha fazla ilgi ve sevgi göstermeniz gerekecek. Özellikle yukarıdaki tavsiyelere uyursanız yeni tanıdığınız biri de kalbinizi çalabilir. Hislerinizi belli etmeniz ve ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Aksi halde, hoş olmayan anlaşmazlıklar ve hayal kırıklıkları ortaya çıkacaktır.

Bu hafta, kişisel planlarınızı ve projelerinizi geliştirmek için önemli olacak haber veya önerileriyle sizi şaşırtacak veya sevindirecektir. Belgeler veya diğer formalitelerle ilgili şeyleri düzenlemek için zaman ayırmak mümkündür. Hafta, dinlenmekten ziyade planlarınızın ilerlemesi ve gelişmesi için bir zaman olacaktır. Bu hafta dikkatinizi çekecek bazı şeyler önümüzdeki hafta güncel olmaya devam edecek.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta özellikle Pazartesiden çarşambaya kadar, eğlenmek için idealdir, ancak çok çalışmak için pek de iyi değildir. Mutlu, iyimser, cömert ve çok sosyal hissediyor olmalısınız. Bu hafta genellikle sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Sorumlu veya muhafazakar bir tutuma ihtiyaç duyduğunuz daha ciddi konulara katılmanız gerekiyorsa sorunlar ortaya çıkabilir. Yanlış tercihlere veya utanç verici durumlara yol açabileceğinden, standartlarınızı düşürmemeye özen gösterin.

Perşembe günü, Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca iç barış ve daha uyumlu ilişkiler getirir. Bu dolunay, inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Ancak, ailenizde veya yakın arkadaşlarınızla da bazı ciddi duygusal sorunlar ortaya çıkarabilir. Hassas ya da zor ilişki sorunlarını ele almak için sabır ve duygusal gücünüz var. Diğerleri kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece bir omuzda ağlamak için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status