Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden olumlu haberler alabilir, iş hayatında ön plana çıkmak isteyebilir. Bazı yeteneklerinizin başkaları tarafından da fark edilmesini isteyebilirsiniz. Belki bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da eğitim hayatı devam edenler de yeni kararlar alabilir. Gireceğiniz bir sınavdan çok umutlu olabilirsiniz. Bu hafta aile hayatına da vaktiniz olacak. Onlarla birlikte sorunlarınızın üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Aile büyüklerinize fikir danışmanız ve onların bir konuda onaylarını almanız gerekebilir.

Boğa burcu bu hafta aşk ve iş hayatında dengeyi koruyacaklar. Ancak aşk hayatında geçmişe özlem olabilir. Eski sevgilinizi hatırlayabilir ve onu özleyebilirsiniz. Biten bir ilişkinin yeniden başlaması da söz konusu olabilir. Evli olanlar ise ev hayatlarına dair ihtiyaçlar üzerine çaba gösterebilir, ev tadilatı yapabilirler.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar iyimser ve daha pozitif olabilirsiniz. İşleriniz yolunda gidebilir ve aksilikler yaşanmaz. Bu hafta sosyalleşmek ve gelecek için planlar yapmak için iyi bir zaman olacak. Yeni insanlar ile tanışarak yeni dostluklar kurabilirsiniz. Kalıcı arkadaşlıklar edinmeniz de olasıdır. Yeni ortamlar ve yeni sosyal çevreye kolayca adapte olabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinizi nasıl ifade ettiğinize daha fazla dikkat etmelisiniz.

Bu hafta biraz ürkek olabilirsiniz ve bu sizin konuşmalarınızda kibir ve hatta havalı olmak gibi ön yargılar ile karşılanabilir. Plan yaparken çok fazla söz vermeyin veya yeteneklerinizi abartmayın. Yazmak, tartışmak ve kamuya açık konuşmak iletişim tarzınızı iyileştirmek için iyi yollardır.

Perşembeden pazar gününe kadar heyecan verici gelişmeler olabilir. Mutluluktan ve başarıdan sizi geri tutarak hayatınızdaki bir şeyi dönüştürmek için doğru zamanı gösterir. Belki de aşk hayatı, finans veya yaratıcı çalışma ile ilgili bir şey. Zorlu çalışma ve kararlılık, tüm potansiyelinizi ortaya çıkaracaktır. Bu hafta sakin ve sabırlı kalmanıza yardımcı olacak ve her adımı metodik olarak planlayacaksınız. Aynı zamanda deney ve yaratıcı yönünüzü daha kolay ifade edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status