Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ihtiyaçlarınız artabilir ve duygusal olarak desteğe gerek duyabilirsiniz. Hafta başında daha sakin ve daha duygusal hissediyor olacaksınız. Ayrıca hayatınızda daha fazla konfor ve destek isteyebilirsiniz. Venüs, Uranüs ile Çarşamba günü aynı hizaya geliyor. Bu sebeple de daha bağımsız hissedebilir ve hayallerinize odaklanabilirsiniz. Gelecek hayalleriniz üzerine düşünceleriniz artabilir ve bu da sizi hırslandırabilir. Artık bir şeyleri ertelemek istemiyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde biraz eğlenmeye, stresten ve üzerinizdeki sorumluluklarınızdan uzaklaşmaya, keyifli zaman geçirmeye açık olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs sizin burcunuza giriyor ve sevdiklerinizin daha fazla ilgisini çekebilirsiniz. Daha çekici ve sevgi dolu hissedebilir ve gelecek haftalarda pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü iş alanında dolunay gerçekleşiyor ve hafta sonu bitmesi gereken küçük görevlerin ve projelerin bazılarının üstesinden gelebilir ve kendinizi bunlarla meşgul edebilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en güzel günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta sizin için önemli olaylar yaşayacaksınız. Bazılarınız için, bu olaylar sizin şansınızı açabilir ve kendinizi gerçekten şanslı hissedebilirsiniz. Size sunulan tekliflere hemen güvenmemelisiniz.

Bu hafta bazı duyacağınız dedikodular sizi yanıltabilir. İşin aslını öğrenmeden tepki göstermeyin. Yine gerekli araştırmayı yapmadan da bir işe başlamamaya gayret edin. Muhtemelen yanlış anlaşılmalar yüzünden bir takım aksilikler çıkabilir.

Hafta boyunca sorumlu olduğunuz mali sözleşmeler ve kredi gibi bazı borçlarınızı kapatacak kazancı sağlayabilir, borçlarınızın altından rahatça kalkabilirsiniz.

Birçok boğa burcu seyahat edecek ve bu gezi başka biriyle bağlantı kurmasına, yeni insanlar tanımasına vesile olacaktır. Ayrıca bir tür hizmet, gönderi, online satın alma ve daha fazlası ile ilgili para almak veya göndermek mümkündür.

Hafta boyunca, evinizde veya arkadaşlarınızın, akrabalarınızın evinde beklenmedik bir durumla karşılaşacaksınız. Aileniz için iyi bir hafta olacak. Çünkü sizi memnun edecek haberleri dört gözle bekliyorsunuz ve bu haberler gelecek.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta gelecek haberin yaklaşan bir düğün ile ilgili olması, karmaşık bir problemin başarılı bir şekilde çözülmesi gibi olasılıklarla bağlantılı olması mümkündür. Aşk hayatınızda küçük bir jest ya da hayranlık, size çok güçlü duygular getirebilir. Eviniz için bir şey satın almak veya iç mekanlarda bir değişiklik planlamak üzeresiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status