Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde bir kutlama olabilir. Ayrıca aileden bir erkekle ilgili verdiğiniz sözleri tutmanız ve görevleri tamamlamanız gerekebilir. Hafta içi bir çocuğun doğumu veya erkek bebekle ilgili haberleri gösterir. Bu hafta, evde tanıdığınız veya ailenizin bir parçası olan insanlarla ilgili çok ve çeşitli bilgiler alacaksınız. Bu tür olayların getireceği dinamikler sizi daha duygusal ve duyarlı hale getirecek. Ancak bir o kadar da gelen haberlere mutlu olabilirsiniz. Birçok başak burcu ev işleri için önemli olacak bir belgeye imza atacak. Ailenizde veya komşularınızın arasında yeni bir insanın ortaya çıkması mümkündür. Aileye yeni biri katılabilir.

Başak burcu bu hafta sürprizler bir şekilde bir seyahate veya başka bir şehirde veya ülkede yaşayan insanlarla bağlantılı olacak. Beklenmedik bir şekilde kısa bir seyahat için karar verebilirsiniz veya beklenmedik bir şekilde sizi ziyaret edecektir. Arkadaşlarınızın hayatındaki çeşitli kişisel ya da profesyonel dramlardan dolayı arkadaşça bağlantılarınızdan bazıları sınava alınacaktır. Bu tür denemelere ne kadar direnecekleri ve ruhlarının gücünü koruyacakları herkes için bireysel olacaktır.

Hafta genelinde, miras mülkiyeti, belgeler veya ebeveynlerin ve daha yaşlı akrabaların mülkiyetine ilişkin her türlü sözleşme için faydalı olacaktır. Bir kadınla ya da ondan alacağınız bir davet (öneri) ile sohbet, kaçırmamanız gereken bir şans olacaktır. Geleceği tahmin etmeye çalışmayın, sadece kendi sezgilerinize dayanarak karar verin.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar kişisel ve profesyonel hedeflerinize dengeli ve duygusal bir bakış açısı getiriyor. Yakın ilişkilerine keskin bir şekilde odaklanabilirsin. Bu yeni bir ilişki kurmak ve mevcut olanlara enerji vermek için iyi bir zamandır. Son zamanlardaki ilişkilerdeki gerilimin nedenleri görülebilir. Problem çözme konusundaki dengeli yaklaşımınız, yeni bir başlangıç yapmak için mükemmel bir zaman yapar.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazar gününe kadar iyimserlik, iyi şanslar ve artan mutluluk olmalıdır. Bu hafta, hedeflerinize ulaşmak için iyi bir zamandır, çünkü az dirençli veya dirençli olmamalıdır. Diğer insanlar sana karşı daha cömert ve misafirperver olabilir. Varlığınızı arttırmak için fırsatlar olabilir, ama aynı zamanda ruhsal olarak da büyüyeceksiniz. Bu, özellikle uzun mesafeli bir yolculuğa ya da çalışmalara ya da seyahatlere başlamak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status