Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ekonomik yönden zor bir hafta olabilir. Bu hafta yapacağınız masraflar hakkında daha fazla mali kaygınız olacak. Bu yedi gün boyunca borçtan kaçınmanızda fayda var. Çoğu durumda, eviniz ile alakalı bir başka problemi tamir etme veya çözme ihtiyacıyla olacaktır. Bu hafta bir tür satışla ilgileniyorsanız, beklediğiniz teklifi almayacaksınız. Bu hafta sizin için önemli planlarda ilerleme kaydetme konusunda elverişli olacak, bu yılın sonunda önemli olacak. Yılın sonuna doğru bazı planlarınızda önemli gelişmeler olabilir. Bu yedi gün boyunca alacağınız bilgi, davet veya öneri sizi mutlu edebilir. Muhtemel katılımınızda bir miktar yarar ya da olumlu bir şey aramak mümkündür. Yeni insanlarla tanışmak konusunda istekli olabilirsin.

Başak burcu bu hafta başka bir yerde yaşayan arkadaşlarınız veya akrabalarınızla sorun veya probleminiz olacak. Özellikle araç kullananlar, herhangi bir problemden kaçınmak için seyahat ederken dikkatli olun. Başak kadınlar, sevdikleri kişi ile ilgili memnuniyetsizlik yaşayacaklar. Yapabileceğin şeyler hakkında iyi düşün, ilişkinizi geliştirin. erkekleri mali ya da mülk niteliğinde olan belgelere ya da diğer konulara karışacaktır.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya sizinle rekabet içerisinde olan düşmanları ele geçirme cesaretiniz olacak, ancak savunmacı bir yaklaşım faydalı olacaktır. Hevesli ve enerjik hissedersiniz, fiziksel veya duygusal tükenmeyi önlemek için enerjinizi hafifletmeniz gerekir. Dikkatli olun ve sakin kalmaya gayret edin. Büyük riskler kayba yol açabilir, ancak ileriye dönük olmak sosyal durumlarda dikkat çekebilir.

Cumartesi ve Pazar günleri, hassas ya da zor ilişki sorunlarının üstesinden gelmek için sabır ve duygusal güce sahip olacaksınız. Diğerleri kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece bir omuzda ağlamak için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz. Ebeveynleri ve aile büyüklerini ziyaret etmek için iyi bir hafta sonu diyebiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status