Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi ailenizin bir üyesinin veya evinizin dışında yaşayan bir başka akrabanın geleceğini etkileyen önemli konular hakkında evde konuşacaksınız. Bazı konuşmaların hassas bir konu olması muhtemeldir. Bir aile sırrı ve genellikle konuşmak istemediğiniz bir konuyla ilgili olması muhtemeldir. Bu hafta duygularınızla daha dikkatli olmanız güzel. Duygularınızı daha rahat kontrol altında tutabilirsiniz. İyi bilmediğiniz veya şüpheli bir üne sahip olan bir kişiye para vermek veya almak konusunda oldukça dikkatli olun. Bazılarınız bir çocuğun sağlık sorunu ve bakımı ile uğraşabilirler. Arkadaşının da hafta boyunca ciddi sorunları olacak ve ona destek vermen gerekecek. Mahkeme veya dava veya başka bir yaşam mücadelesiyle bağlantılı olabilirler.

Bu hafta başak burcu erkekleri bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda parayla ya da bir mali belgeye ve buna benzer bir konuda büyük bir gerilime neden olacak konuşmalar geçebilir. Başak kadınlarının bu hafta ilginç bir beklentisi olacak. Erkek arkadaş ya da kadın arkadaşlarının hayatındaki bir olayı merakla takip edecekler. Artık bir konuda umutlarınız artmaya başlayacak.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Tüm hafta kazanmak için rekabet etmek amacıyla güçlü içgüdülerinizi takip edebilirsiniz. Bu konuda tutkuluysanız spor ve iş dünyasında başarılar olasıdır. Herhangi bir doğru nedenden ötürü böyle bol ve pozitif enerjiye sahip olacaksınız. Cesaretiniz sizi motive edecek. Bu hafta, özellikle de Salı günü risk almak bile sorun değil. İnisiyatifinizi kullanın ve içgüdülerinize göre hareket edin. Yolunuza gelen kişisel, maddi veya manevi gelişim için fırsatlardan yararlanabilmek amacıyla iyi bir karar alarak buna güvenebilirsiniz. Başkalarına karşı güven duygunuz da artabilir. Aşk hayatında da arzularınız yüksek olacak.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay ile birlikte, iç dengeyi ve yaşamla uyum ve konfor hissi verir. Etrafınızdakiler öfkeli, stresli ve rahatsız edici olsa da, herhangi bir üzüntü sizi etkilemeyecek. Olumsuzluklardan çabuk uzaklaşacaksınız. Bu hafta için çok havalısınız. Yeni arkadaşlar edinmek, hatta iş bağlantıları yapmak, aradığınız memnuniyeti size verecektir.

Ortak girişimler, ortaklıklar ve grup etkinliklerine başlamak için özgüveniniz var. Bu dolunay, hazırlık, kararlılık, azim ve nihai başarı olan gezegen Satürn’ün faydalarına odaklanır. Bu faydaları hissetmeye başlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status