Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta hayalinizde kurduğunuz geleceğinize odaklanabilirsiniz ve değişikliklere daha açık olmaya çalışabilirsiniz. Hafta ortası, arka planda veya sahnenin arkasında, özellikle Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulmasıyla geri planda olmak isteyeceksiniz. Bu tutulmayla birlikte sizi engelleyen fırsatlar üzerine de düşünebilirsiniz. Kendi başınıza çalışma konusunda daha rahat olabilirsiniz. Daha aktif bir hayal gücünüz var ve başkalarına yardım etmek için daha fazla şey yapabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. İşlerinizde de motivasyonunuz yüksek olabilir. Merkür, Cumartesi günü burcunuza giriyor. Pazar günü de Güneş burcunuza giriyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde hayatınızda yeni girişimler hakkında yeni fikirler ve planlar, yeni fırsatlar için daha hevesli hissedersiniz. Neptün, Cumartesi günü Mars geçişi olacak. Bu sebeple hayal kırıklıklarını önlemek için enerjinizde bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu dinlenme ve kendinizi şımartma için zaman ayırabilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burçları için haftanın en iyi günü Cuma olacak. Bu hafta evde veya bir aile bireyinin eğitim, iş ile ilgili birkaç önemli konuşma yapmanız gerekebilir. Muhtemelen önemli kararlar vermeniz gerekecektir. Bu hafta ailedeki ve akrabalarınızdaki her türlü değişiklik mümkün olabilir.

Ruya tabir

Hafta boyunca yaklaşmakta olan bir toplantı, ziyaret veya gezi ile ilgili bir davet veya bir telefon görüşmesi bekleyin. Bu hafta gerçekleştirilmemiş planlarınızı veya fikirlerinizi düşünüyor olacaksınız. Bazıları güncel olabilir, ancak küçük değişiklikler gerektirebilir veya daha fazlasını gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekebilir. Artık gerginlikler, insanlar arasındaki kişisel ilişkilerdeki yanlış anlama karşısında sıkıntı çekeceksiniz. Tavsiye vermek, birilerini sakinleştirmek ya da umut vermeye çalışacaksınız.

Hafta içi tanıdığınız bir kişi için sağlıklı bir sorunun çözülmesi ile ilgili iyi haberler alacaksınız. Yakın akrabanız için olumlu değişiklik veya tedavinin sonlandırılması mümkündür. Etkinliklerinizi işyerinizde yakından takip edin. Çok geçmeden çok dinamik bir değişim veya yenilik zamanı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status