Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda olumlu ve cömert hislerle haftaya başlayabilirsiniz. Aslan burcu bu hafta sevdiği insanlara karşı daha fazla dikkatli ve temkinli olabilir. Salı günü, hükümdar olan Güneş, sevgi ve aşk hayatını etkiliyor. Önümüzdeki haftalarda sevdiğiniz insanlarla, sevdiğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Sağlıklı ve pozitif yolları tercih edebilir, yaşam tarzınızı olumlu yönde değiştirebilir, yaratıcı projeler takip edebilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hobileriniz üzerinde vakit geçirmek, yeni hobiler edinmek veya iç dünyanıza yolculuğa çıkmak önem arz ediyor olacak. Hafta ortası, son zamanlarda aksatmış olduğunuz bir işi halledebilir ve bitmesi gereken küçük görevleri ve işleri halledebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarıyla vakit geçirebilir, hayatınızdaki insanlara yardım edebilir ve önem verdiğiniz insanlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Duygusal bağ yönünden birine yakın hissetmek ve duygusal bağları güçlendirmek isteyerek haftanızı sonlandırabilirsiniz. Bu nedenle hafta sonunda sevdikleriniz ile birlikte ortak plan yapmak iyi bir seçenektir.

Aslan burcu bu hafta daha çok Pazartesi günü kendini şanslı hissedecek. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 5.evine geçiyor, orada zaten Merkür’e katılıyor. Yakın geçmişin kısıtlayıcı kalıpları ve kısıtlamalar olmaksızın bir hafta geçireceksiniz. Kişiliğinizin daha renkli ve çekici tarafını ifade etme özgürlüğünü yaşayacaksınız. Güneşin 4.evindeki Venüs, yaşam alanlarınızdaki ortamı iyileştirmeye ve yeni eşyalar satın almak için iyi bir zaman olduğunu gösteriyor. Güneş 3.evinizdeki Mars, maceracı kararları ve cesur hamleleri teşvik eder.

20 – 26 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Kral aslanlar bu hafta çocukları ve aşk hayatları ile ilgili daha fazla zaman harcayabilirler. Ev cephesinde, evin güzelleştirilmesi ve ailenizi eğlendirmek için büyük planlar yapacaksınız. 22 Kasım‘a kadar konukları davet etmek ve meslektaşlar üzerinde çalışmak ideal bir zamandır. Patrona ücret artışı teklif etmeyi düşünün.

Ruya tabir

22 Kasım günü, Güneş Akrep’ten çıkıp, romantizm, yaratıcılık ve spekülasyonlar gibi 5.evinizdeki eğlenceli sevgiyle dolu Yay burcuna doğru ilerliyor. Aslan burçları için süper bir zaman, önümüzdeki haftalarda romantizm kapınızı çalıyor. Bu hafta 5.evinizde oturan Merkür, yapılacak sanat, eğlence ve müziğin tadını çıkarmak için yapılacak maceracı şeylerle aklınızı dolduruyor. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla dışarı çıkabilir, yaratıcı olabilir ve zamanınızı doldurmak için bir hobi veya projeye başlayabilirsiniz.

Haftanın sonuna doğru, ilişkilerde duygularınıza daha yakından bakma şansınız olacak. Geçmişte kalan ve sizinle yeniden bağlantı kuran biri olabilir. 25 Kasım sonrası ve Aralık ayı, denizaşırı ülkelerden gelen insanları görmek için beklenmedik bir yolculuk yapabilirsiniz. Hafta sonunda eğlenceli aktivitelere katılmak ya da aile büyükleri ile zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status